Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce
Szydłowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 / 60 min

Artur Janus

Opis ogłoszenia

Witam.
Jestem doświadczonym dydaktykiem: od 15 lat prowadzę szkolenia z zakresu informatyki (studenci, bezrobotni, uczniowie, kursy dla firm, kursy dla nauczycieli).
Jeśli chcesz nauczyć się obsługi komputera, pakietu Office (Word, Excel, Powerpoint, Access), przygotować do egzaminu ECDL Core lub ECDL Advanced to skontaktuj się ze mną. Jestem certyfikowanym egzaminatorem (ECDL Expert)
Masz problemy z informatyką w szkole lub na studiach? A może chcesz nauczyć się tworzyć strony www (html, css, CMS - joomla, wordpress itp)??

Zadzwoń. Szczegóły możemy ustalić telefonicznie.

Mam też prezent: co 10 lekcja gratis.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.