Artur Rusinek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Szczecin

Opis ogłoszenia

Absolwent Filologii Angielskiej z prawie 10-letnim doświadczeniem, aktywny zawodowo, z przyjemnością i za niezbyt wygórowaną opłatą przygotuje do wszelkich egzaminów językowych (FCE, CAE, CPE, BEC, PET, KET, matura, egzamin gimnazjalny itd.), wyjazdu do pracy zagranicę, bądź pomoże sprostać indywidualnym potrzebom językowym. Istnieje możliwość dojazdu do klienta lub w inne wskazane miejsce na terenie Szczecina.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.