SolidneKorepetycje

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Głubczyce
Głuchołazy
Grodków
Krapkowice
Zdzieszowice
Ozimek
Praszka
Paczków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia30 - 55 / 60 min

SolidneKorepetycje

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Problemy z biologią? Matura, egzamin po klasie 8, a może przygotowanie do olimpiady?

Żaden problem! Gwarantuję profesjonalnie przygotowane korepetycje dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz jedynie wyszlifowania wiedzy, czy czeka nas nadrabianie dużych zaległości. Zajęcia będą indywidualnie dostosowane do Twojego poziomu oraz celu jaki chcesz osiągnąć.

Zapraszam na solidnie przygotowane lekcje online z biologii na poziomie szkoły podstawowej, średniej oraz studiów. Zajęcia dzięki specjalnie przygotowanej do tego typu lekcji platformie, nie różnią się ani przebiegiem ani efektywnością od tradycyjnych korepetycji stacjonarnych.

Na tablicy nie tylko się słyszymy, ale i piszemy bezpośrednio po publikowanych materiałach. Po lekcji możesz zapisać wszystko co robiliśmy na lekcji w postaci pliku pdf. Gotowa notatka :) Nie musisz niczego przepisywać w trakcie lekcji!

Postaw na doświadczenie! Nie jesteś przekonany/przekonana do zajęć zdalnych? Spróbuj, zawsze możesz zrezygnować, chociaż to mało prawdopodobne  :)

 

TEL. 531 091 228

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2022

Trafilem na zajęcia z polecenia i sam będę dalej polecał korepetycje :) Świetnie wytłumaczony materiał, zaangażowanie w prowadzone lekcje, które zdecydowanie były dopasowane do mojego poziomu.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Korepetycje godne polecenia. Szybko nadrobiliśmy zaległosci. Jedyny minus to ciężko było o wczesną godzinę lekcji, zostały tylko wieczorne, ale zapisywałam się dopiero w listopadzie kiedy większość miejsc była zajęta:) polecam zapisać się na początku roku szkolnego.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury! Zdecydowanie polecam zajęcia. Najważniejsza zaleta to konkretnie prowadzone lekcje, dostosowane do moich potrzeb.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.