Artur Fischer

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki90 - 120 / 60 min

Artur Fischer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/513 opinii

Opis ogłoszenia

Nauczam już języka niemieckiego od 8 lat. Moi uczniowie wygrywają olimpiady języka niemieckiego, a dorośli uczą się efektywnej komunikacji po niemiecku i przełamywania barier w mówieniu.

Jeśli ciągle brak Tobie motywacji lub bijesz sie z myślami czy warto nauczyć lub poprawić swój niemiecki, myślę że lekcje ze mną będą właściwym wyborem dla Ciebie.  Studiowałem w Zurichu oraz Monachium, gdzie zdobyłem doktorat z prawa.

Oprócz pasji, którą zarażam moich uczniów do nauki niemieckiego zajmuje się także poradami prawnymi dla Szwajcarów, Niemców oraz innych narodowości. Mieszkam nad jeziorem w Zurichu jak oraz przez 4 miesiące w roku pod Krakowem.   

Jeśli pragniesz n auczyć się niemieckiego, pokonać barierę językową lub po prostu zacząć płynnie komunikować się po niemiecku zapraszam do kontaktu.

Zapraszam na: 

- Lekcje dla dorosłych i młodzieży A1 – C2
- Konwersacje 
- Przygotowanie do certyfikatów Goethe i matury
- Niemiecki biznesowy, medyczny
- Intensywną naukę przed wyjazdem za granicę
- Przygotowanie do rozmów kwalfikacyjnych po niemiecku 

Uczę żywego języka, używanego w Niemczech i Szwajcarii.
Nikt przecież nie mówi zwrotami z podręczników.

Uczę niemieckiego również po angielsku , korzystając z bardzo dobrych anglojęzycznych podręczników do nauki niemieckiego. Znam także język szwedzki, więc dla osób mówiących po szwedzku nauka niemieckiego to bardzo prosta.

U mnie mówisz od pierwszych zajęć, nawet będąc na poziomie początkującym.

Chcę, abyś juz po pierwszej lekcji był/a w stanie skonstruować proste zdania. Lekcje opierają się na prawdziwych materiałach prasowych, filmach lub podcastach.

Zawsze rozmawiamy  o aktualnych tematach, Twoich zainteresowaniach, wydarzeniach na świecie, lub po prostu prowadzimy swobodną rozmowę w języku niemieckim. 

Osobom, które  chcą lub pracują w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii oferuję intensywną naukę języka niemickiego dostosowaną do pracy, którą wykonują.  

U mnie zdasz bez problemu certyfikaty:     
GOETHE·TELC · FIDE· ÖSD

Koszt lekcji: lekcje dla dorosłych i młodzieży  80zł /45 min·       przygotowanie do certyfikatów 100 zł/45 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Marta z Wawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Bardzo praktyczne i nastawione na konwersacje zajęcia z języka niemieckiego co dla mnie jako osoby pracującej w Linklaters było bardzo ważne. Polecam

Artur Fischer

Cieszę się iż lekcje ze mną są dla Pani przyjemnością. Dziękuję za opinie.

avatar
Adwokat Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2021

Ogromna wiedza, zaangażowanie oraz motywująca postawa były dla mnie niezwykle pomocne. Szkoda, że wcześniej nie miałam możliwości współpracować z takim nauczycielem, który lubi pomagać. Osoba z pasją-widać, że kocha swoją pracę, a to przekłada się na wyniki i postępy. Z każdą kolejną lekcją widzę znaczącą poprawę i swobodę w mówieniu po niemiecku. Polecam.

avatar
Iwona z Warszawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2021

Dzięki Arturowi zdałam egzamin IELTS na 8.5. Jestem bardzo szczęśliwa. Pozdrawiam Iwona

Artur Fischer

Cieszę się z Pani sukcesu

avatar
Wojtek z Luxemburga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Uczę się niemieckiego z Arturem przygotowując się do egzaminu na poziomie C1. Jestem bardzo zadowolony gdzyż tłumacząc zdania z niemieckiego na angielski poprawiłem także swój angielski. Podoba mi się iż dużo rozmawiamy po niemiecku.

avatar
Filip z Warszawy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2021

Uczę się u Artura od pół roku, wcześniej kilka razy zmieniałam lektorów, aż w końcu trafiłem tutaj z polecenia. Artur ma bogaty warsztat materiałów a lekcje skupione są na rozwijaniu biegłości w mówieniu. Polecam.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

dzięki Carlosowi udało mi się opanować szwedzki od zera do B1 w ciągu pół roku, a swój angielski podciągnąłem do poziomu C2. Carlos uczy poprzez rozmowę i dzięki temu w naturalny sposób człowiek przyswaja sobie język. Polecam każdemu.

Artur Fischer

Chyba zamieścił Pan opinie nie u mnie. Ja nie uczę szwedzkiego, ale również chyba korzystamy z tych samych lekcji szwedzkiego u Carlosa Munoz. Również polecam. Gdyby Pan szukał lekcji niemieckiego zapraszam do siebie.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

W końcu jestem zadowolony z zajęć po niemiecku. Próbowałem wielu lektorów tutaj, jednak Artur był dla mnie najlepszy. Zajęcia zawsze były dopasowane do moich oczekiwań.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Moj syn zdał maturę z niemieckiego oraz dostał sie na wymarzoną uczelnię w Niemczech. Polecam zajęcia z Panem Arturem. Pełen profesjonalizm. Sama uczę się u niego angielskiego, który jest mi potrzebny na codzień w pracy w logistyce.

avatar
Sasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
20 czerwca 2021

Bardzo dobre zajęcia zarówno z niemieckiego jak i angielskiego potrzebowałem dużo konwersacji oraz języka potrzebnego do pracy tak aby zarówno z niemickiego jak i angielskiego wskoczyć na poziom C1 /C2.
Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Arturem.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
24 maja 2021

Bardzo profesjonalne zajęcia z jęzka niemieckiego i angielskiego. Naeszcie trafiłem na lektora, który ma sporą widzę i doświadczenie biznesowe, co przekłada się na jakość zajęć i to że mogę rozmawiać na wiele tematów zarówno po niemiecku jak i angielsku. Polecam.

avatar
Chris
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Very good German classes. I live in London and I have regular skype classes with Artur. I am becoming more fluent in German thanks to Artur. I recommend him to everyone, who would like to learn German fast and tangible results.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Polecam każdemu, kto szybko potrzebuje nauczyć się języka mówionego lub zdobyć pracę gdzie niemiecki jest wykorzystywany. Ja po pół roku nauki u Artura umiem się dogadać bez problemu w pracy w zakresie zakupów drewna dla kronospan. Super lektor inny.

Artur Fischer

Dzięki cieszę się że podobają się Tobie zajęcia ze mną.

avatar
krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Very good German classes. I recommend to everyone, who is interested in making quick progress in German.

Artur Fischer

Thank you very much for your opinion. It is a pleasure to have online lessons with your two sons.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.