Artur Puchalski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 60 / 60 min

Artur Puchalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem studentem kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Udzielam korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. 
Jeżeli masz problem z zaliczeniem sprawdzianu, przygotowujesz się do egzaminów czy po prostu chcesz być lepszym chemikiem - ja Ci w tym pomogę. Zapewniam własne materiały, testy oraz miłą atmosferę na zajęciach :) 

Zajęcia odbywają się u ucznia , w książnicy pomorskiej lub online przy pomocy komunikatora Skype

[*Zapraszam szczególnie teraz, w czasie zawieszonych zajęć z powodu pandemii COVID-19.  Nie pozwól sobie na zaległości i skorzystaj z opcji online :) *]

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 23:00
Wtorek08:00 - 23:00
Środa08:00 - 23:00
Czwartek08:00 - 23:00
Piątek08:00 - 23:00
Sobota08:00 - 23:00
Niedziela08:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Bardzo cierpliwy i sympatyczny nauczyciel. Wyciągnął mojego syna z trudnej sytuacji, co wcześniejszym osobom nie wychodziło...

avatar
Gustawo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Bardzo dobry korepetytor

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Bardzo dobry korepetytor! Zajęcia z panem Arturem to sama przyjemność. Każdej osobie, która ma problem z chemią serdecznie polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

w 1 klasie liceum miałam problem z chemią, zupełnie sobie nie radziłam z ilością materiału, nie mogłam zrozumieć wielu zagadnień, a bardzo mi zalezalo na tym przedmiocie, bo w przyszłości mam zamiar studiować medycynę .. Pan Artur mi bardzo pomogl, potrafil wytlumaczyc mi rzeczy, które do tej pory były czarna magia .. pokazal w jaki sposób zabierać się za zadania i jak je rozwiazywac:) zdecydowanie polecam, trudno dzisiaj o tak rzetelnych korepetytorow:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.