Artur Puchalski

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Szczecin

Artur Puchalski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Artur Puchalski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

nieprawdopodobna persona, niebagatelne uosobnienie, nietuzinkowa osobowość. Polecam. Z całego serca. Dzięku Arturowi poczułam chemię do chemii. Bogaty zasób materiałów. Polski Dr House. Nic tylko się uczyć i leczyć . Przyszłość polskiej medycyny. Ceny konkurencyjne, duża jakość usług :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2020

Moja córka miała duże problemy z chemią i dałam się namówić na korepetycje dla niej i jestem zachwycona. Dobre podejście do Zuzi spowodowało, że jej stosunek do chemii zmienił się diametralnie. Bardzo dziękuję Panie Arturze. Polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Bardzo cierpliwy i sympatyczny nauczyciel. Wyciągnął mojego syna z trudnej sytuacji, co wcześniejszym osobom nie wychodziło...

avatar
Gustawo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Bardzo dobry korepetytor

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Bardzo dobry korepetytor! Zajęcia z panem Arturem to sama przyjemność. Każdej osobie, która ma problem z chemią serdecznie polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

w 1 klasie liceum miałam problem z chemią, zupełnie sobie nie radziłam z ilością materiału, nie mogłam zrozumieć wielu zagadnień, a bardzo mi zalezalo na tym przedmiocie, bo w przyszłości mam zamiar studiować medycynę .. Pan Artur mi bardzo pomogl, potrafil wytlumaczyc mi rzeczy, które do tej pory były czarna magia .. pokazal w jaki sposób zabierać się za zadania i jak je rozwiazywac:) zdecydowanie polecam, trudno dzisiaj o tak rzetelnych korepetytorow:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.