Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Elektrotechnika30 - 60 / 60 min

Artur

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Elektrotechnika bezstresowo, skutecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
27 października 2019

Niestety zawiodłam się na Panu Arturze. Szukałam korepetytora z elektroniki/elektrotechniki dla syna. Ponad tydzień trwały uzgodnienia co do zakresu i terminu korepetycji; wymiana maili i smsów. Miała się odbyć próbna lekcja i praktycznie w ostatniej chwili korepetycje nie doszły do skutku, bez wyjaśnienia. Syn został "na lodzie" sam z materiałem tuż przed sprawdzianem. Szkoda, bo początkowo wydawało się że to rzetelny korepetytor, szybko odpowiadał na smsy i wykazywał zaangażowanie. :(

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.