Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek60 - 100 / 45 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach (magister sztuki) na kierunku Grafika - Projektowanie graficzne. Posiadam uprawienienia pedagogiczne do pracy w ośrodkach kulturalnych i w szkole. Na co dzień jestem projektantką aktywnie działającą w branży.

Chciałabym wprowadzić młodą osobę w podstawy rysunku, malarstwa lub grafiki komputerowej , rozwinąć jej kreatywność, wyszlifować lub podciągnąć predyspozycje plastyczne. Chętnie wcielę się w rolę mentora, które pomoże dzieciom czy młodzieży dostać się do wymarzonej szkoły plastycznej czy na studia o tym ukierunkowaniu . Bez problemu mogę także pomóc w rozwinięciu umiejętności rysunkowych osobom, które rysują hobbystycznie, w każdym wieku, bądź też osobom, które chciałyby skonsultować swoje projekty semestralne na studiach. 

Oferuję jednorazowe konsultacje, podczas których pomogę wyznaczyć dalszą ścieżkę działania i udzielę wskazówek osobie zainteresowanej zdawaniem do szkoły plastycznej/na studia.

Cenię sobie życzliwą atmosferę, w której uczona przeze mnie osoba będzie mogła się spokojnie i skutecznie realizować. Stawiam na indywidualne, elastyczne podejście zależne od uzdolnień i zainteresowań. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 19:00
Wtorek18:00 - 19:00
Środa18:00 - 19:00
Czwartek18:00 - 19:00
Piątek18:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 10.2018
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
Magister
Grafika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.