Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 50 / 60 min

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcję osoby dorosłe, pomogę w przygotowaniu do egazminów poprawkowych oraz do nadrobienia zaległości przez okres wakacyjny.

Jestem absolwentka filologii angielskiej, chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego od podstawówki po liceum. Mam indywidualne podejście do ucznia, do każdych zajęć przygotowuję własne materiały dzięki czemu moje zajęcia nie są nudne i moi uczniowie chętnie przyswajają wiedzę.

Korepetycji udzielam od trzech lat, posiadam już spore doświadczenie więc bez problemu jestem w stanie przygotować każdego do matury, pomóc w nadrobieniu zaległości w szkole czy poszerzeniu wiedzy.

Korepetycje prowadzę u siebie w domu.

Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpowiadam na maile.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

mój syn chodzi do pani Oli na angielski od dwóch lat, jestem bardzo zadowolona z postepow jakie robi, co przeklada sie na bardzo dobre oceny

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

miałam duże braki w nauce, a dzięki Pani Oli zdałam mature z wynikiem 82%, gdyby nie ona ciężko byłoby uzyskać satysfakcjonujący wynik

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

polecam z całego serca! dzięki korepetycją moje dziecko ma bardzo dobre oceny, a co najważniejsze podejście Pani Oli i super kontakt z dziećmi spowodował że nauka angielskiego już nie jest karą

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.