Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Płock
Bodzanów
Słupno
Mała Wieś
Miszewo Murowane
Wyszogród
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Arletta

Opis ogłoszenia

Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki: szkoła podstawowa i gimnazjum. Wiedza przekazywana w sposób łatwy, prosty i przyjemny - nie ma głupich pytań, ani rzeczy niemożliwych do zrobienia :) Pomogę odświeżyć zapomniane informacje, nadrobić zaległości, wyjaśnić problemy i wątpliwości.
Jestem wieloletnią nauczycielką matematyki w szkole podstawowej. Doświadczenie w pracy z uczniami pozwoliło mi na wykształcenie sprawdzonego systemu nauczania. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, w zrozumiały sposób przekazuję wiedzę, a także dostosowuje sposób prowadzenia lekcji do umiejętności ucznia. Staram się zarazić każdego miłością do matematyki i pokazać, że wcale nie jest taka zła i skomplikowana :)

Cena za zajęcia: 70zł/60min. Grupy 2-osobowe - cena do uzgodnienia.
Zajęcia mogą odbywać się zarówno u ucznia, jak i nauczyciela.

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 24:00
Wtorek17:00 - 24:00
Środa17:00 - 24:00
Czwartek08:00 - 24:00
Piątek17:00 - 24:00
Sobota10:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.