Arleta Reszkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Niemcz
Osielsko
Bydgoszcz
Żołędowo
Borówno
Bożenkowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 - 40 / 60 min

Arleta Reszkowska

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z j. polskiego w szerokim zakresie. Przede wszystkim przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego oraz EGZAMINU PO KLASIE VIII, który ułożony jest według NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ. W zależności od potrzeb ucznia i rodzica układam indywidualną pracę z dzieckiem tak, by czerpał z lekcji jak największą satysfakcję, a nauka polskiego stała się łatwa i ciekawa.
Od lat pracuję z uczniami zarówno zdolnymi, którzy chcą poszerzać swą wiedzę humanistyczną, jak i ze słabszymi, którym ortografia, interpunkcja, czytanie ze zrozumieniem, pisanie własnych wypowiedzi czy interpretowanie tekstów, spędza sen z powiek. Mam duże doświadczenie w pracy z dyslektykami. Zapraszam serdecznie do współpracy.
Dane:
Arleta Reszkowska
tel.: 604 150 859

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 19:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek18:00 - 20:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.