Klaudia Maliszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje gry na skrzypcach, na każdym poziomie zaawansowania, osobom w każdym wieku, nie ma żadnych granic ! Do każdego ucznia podchodzę bardzo indywidualnie. Lekcje odbywają się w bardzo przyjaznej, sprzyjającej atmosferze.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Swoją grę doskonale od 18 lat. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno osób uczęszczających do szkół muzycznych, jak i zaczynających zupełnie od podstaw. Przekazuje w łatwy i przystępny sposób zdobytą wiedzę i umiejętności gry na skrzypcach. Nauka będzie czystą przyjemnością!

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2017 - 04.2017
Szkoła Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Warszawie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2017

Mam 25 lat i jeżeli ktoś jest w takiej sytuacji jak ja, czyli bał się spróbować uczyć gry na tym instrumencie, nie miał wystarczająco dużo odwagi, a może twierdził że jest za późno ze względu na wiek niech koniecznie umówi się na lekcje- nauka z Klaudią będzie zdecydowanie SUPER wyborem. Na lekcje z Klaudią uczęszczam od około 1,5 miesiąca (regularnie) i jest bardzo zadowolona: miła, sympatyczna osoba. Widać, że kocha to co robi. Po tak krótkim okresie umiem jako tako zagrać trzy kolędy na święta, z czego bardzo się cieszę. Polecam Wszystkim, małym i również większym (jak ja) ;).

avatar
Ola Chmielewska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Klaudia uczy mnie gry na skrzypcach od kilku miesięcy, podczas których w moim odczuciu naprawdę dużo się nauczyłam. Zajęcia z nią to sama przyjemność. Bardzo fajnie uczy, ma indywidualne podejście do ucznia, wkłada w pracę dużo energii i serca. Nie ma też problemu z dogadaniem się co do terminu. Oprócz tego jest mega sympatyczną i kontaktową osobą, więc zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Klaudia nieustannie zaraża pasją i motywuje do działania. Po prostu nie mam się do czego przyczepić :) polecam bardzo!

avatar
Justyna Lidia Dyga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2017

Młoda, zdolna osoba, która wkłada serce w swoja pracę. Polecam gorąco starszym i młodszym. Nauczanie sprawia Klaudii dużo radości. Atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Pracujemy razem już dwa lata.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.