Dariusz Parzonko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń

Dariusz Parzonko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Dariusz Parzonko

O mnie

Jestem magistrem biologii i technikiem farmacji. Posiadam spore doświadczenie jako dydaktyk, tak w szkole jak i poza nią.

Podczas nauczania staram się znaleźć z uczniem wspólny język, biorąc pod uwagę jego wiedzę i zainteresowania. Stawiam na efektywne metody nauczania, unikając przy tym nudy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Super korepetycje. Przemiła atmosfera sprzyjająca nauce. Korepetytor ma ogromną wiedze, którą potrafi przekazać w prosty sposób. Polecam :)!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2018

Potrafi wytłumaczyć materiał jednocześnie w prosty i ciekawy sposób. Bardzo cierpliwy oraz zaangażowany w zajęcia które prowadzi. Tacy korepetytorzy to rzadkość więc polecam mocno. Życzę aby znalazł pracę w szkole bo tacy nauczyciele są potrzebni naszej młodzieży.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2018

Bardzo rzetelny, umie ciekawie przedstawić materiał co sprawia że jest łatwy do przyswojenia. A przedrzymskim kontaktowy.
Polecam :D

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Korepetytor bardzo zaangażowany w zajęcia i w samego ucznia. Dzięki niemu dostałem się na medycynę :D !
Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.