Wiktor Przybyłowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam na moim ogłoszeniu!

Oferuję zajęcia indywidualne na każdym poziomie:

 • od podstaw wprowadzających w świat programowania bez których ani rusz dalej
 • aż po zaawansowane koncepty typu wielowątkowość, algorytmy i ich zastosowanie + dobór, złożoność obliczeniowa i optymalizacja, koncepty OOP (SOLID i DRY), projektowanie systemu i baz danych i o wiele więcej!

Konkretne tematy (przykłady):

 • Wstęp do programowania. (wszystko o danym jęzku oraz podstawowa umiejetność programowania prostych algorytmów)
 • Niezbędne struktury danych i ich zastosowanie.
 • Abstrakcyjne struktury danych i ich zastosowanie.
 • Algorytmy sortowania i wyszukiwania oraz kiedy je stosować. 
 • Koncepty programowania obiektowego, SOLID, DRY (Python lub C#)
 • Frameworki MVC - MVT, MVVM
  Tworzenie aplikacji webowych w Django lub Flask (stack: Python, JavaScript, HTML, CSS biblioteki, PostgreSQL, MySQL).
 • Dobieranie odpowiedniego rodzaju bazy danych (relacyjna z ORM lub z NoSql) na potrzeby projektu.
 • Projektowanie relacyjnych baz danych.
 • Analiza danych (Python, R):
  - Data cleaning (preprocessing zestawu danych)
  - Data analysis (data preprocessing, transformacja atrybutów [PCA i LDA], korelacje, wariancja, kowariancja, histogramy i podstawowa analiza, central moments, pojęcia matematyczne ze statystyki i co z czym się je)
  - Algorytmy klasteryzujące. (np. k-Means, hierachical, PAM)
  - Algorytmy unsupervised i supervised. (więcej w machine learning)
  - Wizualizacja i ewaluacja. (tworzenie scatterplots, histogramów, heatmaps, loss functions, cost functions, interpretacja wyników itd.)
 • Machine learning:

-Algorytmy computer vision min. object recogntion, classification, image classification i więcej (głównie różne odmiany sieci neuronowych)

-Wiele innych algorytmów (np. Linear regression, Logistic regression, SVM i jego odmiany, Decision Trees, Forest, Forest Jungle, kNN, Naive Bayes, NLP - natural language processing)

 • Webscraping czyli wydobywanie danych z internetu.

Oczywiście to nie wszystko, a jedynie przykłady.

Zajęcia w zależności od potrzeb mogę prowadzić w:
Python,   C#, C, C++, R

Pierwsze zajęcia są zazwyczaj zapoznawcze. Zawsze staram się przekazywać wiedzę w taki sposób aby mieć pewność, że jestem rozumiany. Zależy mi na tym żebyś był zadowolony, więc tempo, materiał i sposób prowadzenia będzie dostosowany pod Ciebie. 

Trochę o mnie:

Jestem mgr informatyki renomowanej uczelni brytyjskiej University of Nottingham ze specjalizacją w sztucznej inteligencji.  Studia pierwszego stopnia  ukończyłem w specjalizacji software development i testing. Podchodzę z pasją do nauczania innych własnego fachu i sprawia mi to dużo satysfakcji. Mam doświadczenie w nauczaniu programowania i konceptów informatycznych osób w wieku 12-50 lat. Projekty na uczelnię, przygotowanie do pierwszej pracy w branży IT, czy wytłumaczenie podstaw dziecku. Wszystko jest mi już znane.

Zajęcia indywidualne:   75 zł/h

Zajęcia grupowe:          60 zł/h od osoby

Uczę również matematyki do poziomu uczelni wyższych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 18:00
Wtorek11:00 - 18:00
Środa11:00 - 18:00
Czwartek11:00 - 18:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota11:00 - 18:00
Niedziela11:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 10.2019
University of Nottingham
Magister
Informatyka (Specjalizacja w sztucznej inteligencji)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Wiktorem. W bardzo przyjaznej atmosferze w prosty jak i zrozumiały sposób prowadzi zajęcia. Potrafi dostosować się do zadanych problemów jak również technologii a w dodatku jest ultra sympatyczny i cierpliwy. Polecam serdecznie :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Bardzo sympatyczna atmosfera podczas zajęć. Świetnie tłumaczy i pokazuje różne sposoby jak rozwiązać dany problem. Ogromny plus za cierpliwość podczas tłumaczenia. Gorąco polecam !

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Wiktor to naprawdę miły, profesjonalny nauczyciel. Zacząłem niedawno studia informatyczne nie mając wcześniej żadnej styczności z programowaniem w C++.Dzięki Panu Wiktorowi zaliczyłem bardzo trudny projekt z C++.Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Jeśli chciałbyś nauczyć się programowania, a masz z tym problemy lub zaległości, to Wiktor z pewnością Ci pomoże! Zawsze z humorem, zajęcia prowadzone są na luzie, ale jednocześnie z pełnym profesjonalizmem i kompetencjami. Polecam serdecznie :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Wiktor dokładnie tłumaczy dany problem, przy czym jest wyrozumiały i cierpliwy. Przy projekcie, który musiałem zrealizować w ramach zajęć na uczelni, Wiktor poświęcił dużą ilość swojego wolnego czasu na głębsze zapoznanie się z tematem i przygotowaniu odpowiednich materiałów. Ponadto atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna - Wiktor traktuje ucznia jak kolegę, któremu stara się jak najlepiej pomóc. Nawet po zakończeniu zajęć Wiktor chętnie udzielał mi odpowiedzi na dodatkowe pytania. Kontakt oceniam również bardzo dobrze, szybko dostawałem odpowiedzi na zadane pytania. Serdecznie polecam.

avatar
Simon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2020

Wiktor bardzo skrupulatnie i z duzym entuzjazmem i zaangazowaniem podchodzi do ucznia. Da sie odczuc, ze lubi to co robi. Ma duzo cierpliwosci, co sprawia, ze korepetycje przebiegaja w milej atmosferze. Ma takze szeroko wiedze, widac ze informatyka to jego powolanie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Polecam z czystym sumieniem. Córka miala korepetycje z Panem Wiktorem. Super tłumaczy żeby każdy zrozumiał

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Pełen profesjonalizm ze strony Wiktora ! Potrafi wytłumaczyć rozwiązanie problemu na wiele sposobów. Dzięki niemu wierzę, że proces przebranżowienia obejdzie się bez studiów czy bootcampów.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Miła atmosfera i profesjonalne podejście do zajęć. Wiktor posiada dużą wiedzę, która przekazuje w bezstresowy i łatwy sposób. Pomógł mi nadrobić zaległości na studiach dzięki czemu obecnie rozumiem wszystko na bieżąco. Bardzo polecam.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Miło, że udało mi się znaleźć odpowiednią osobę, która już od kilku godzin wspólnych zajęć pomaga mi wejść w niełatwy temat programowania, do którego nikt tak dobrze nie mógł mnie zmotywować jak Wiktor. Wyrozumiałość, humor i ciekawostki ze świata programowania od początku towarzyszą mi w nauce. Polecam korepetytora !! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Pomógł rozwiązać problem optymalizacji zamówień i dostaw. Obsługa super, wszystko szybko wykonane

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Obecnie jestem na doktoracie z chemii i chciałam nauczyć się podstaw programowania w Pythonie. Niewątpliwie trafiłam na najlepszego korepetytora, który w sposób bardzo przystępny wszystko mi wytłumaczył.
Jeszcze raz, wielkie dzięki! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.