Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków

Marek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Marek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Marek jest bardzo cierpliwym i kompetentnym korepetytorem. Doświadczenie w pracy zawodowej, ale również to stricte w charakterze nauczyciela rysunku przekłada się na bardzo dobre wyniki i szybkie postępy.
Poza tym atmosfera na zajęciach jest rzeczywiście bardzo przyjazna, czas mija szybko i bezstresowo, a przy tym można wiele się nauczyć.
Duży plus również za bardzo indywidualne podejście i trafione korekty
Polecam szczerze choćby spróbować swoich sił właśnie na takich korepetycjach!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Marek jest bardzo zaangażowanym nauczycielem i oprócz samego przekazania rysunkowych tajników umie też świetnie wyłapać kto ma z czym problemy i w tym pomóc. Moim zdaniem ważne jest również to, że Marek tworzy bezstresową atmosferę, w której można się pytać o wszystko - bez jakichkolwiek obaw. Dzięki jego cierpliwości można więc drążyć problematyczny aspekt do skutku - aż się go W KOŃCU zrozumie :)
No i oczywiście - lekcje rysunku u Marka są warte polecenia
chociażby ze względu na indywidualne podejście. Marek naprawdę
pamięta kto sobie z czym radzi, a co musi bardziej poćwiczyć.
Dzięki temu postęp jest o wiele szybszy niż w przypadku niektórych
kursów.
A, i kolejna rzecz, która jest super wielkim atutem Marka to po prostu ludzkie, przyjacielskie podejście do swych uczniów - Marek jest totalnie nastawiony na pomoc, a nie na odbębnienie paru godzin i powiedzenie 'do widzenia'. A więc oczywiście: polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2012

Zajęcia merytoryczne, Marek jest bardzo fajnym, cierpliwym i skutecznym nauczycielem. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2011

Lekcje rysunku prowadzone w bardzo miłej atmosferze, postępy widać już po pierwszej lekcji :). Szczerze polecam!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2011

Jeżeli chcesz zdobyć fachową wiedzę dotycząca rysunku odręcznego, to gorąco polecam korepetytora Marka. Najlepszym przykładem skuteczności prowadzonych przez Niego lekcji jestem ja. Zajęcia rozpoczęłam 3 miesiące przed egzaminami wstępnymi na Politechnikę krakowską, radzę zacząć wcześniej, gdyż tak późno podjęta decyzja kosztuje później wiele nerwów, ale jednak dzięki pomocnym radom i indywidualnemu podejściu korepetytora udało mi się wstąpić w szeregi studentów politechniki krakowskiej. gorąco polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.