Krzysztof Janiszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bielsko-Biała
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Żywiec
Kęty
Andrychów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

*2017 / 2018 ZDAWALNOŚĆ 100%

archCel Pracownia Twórcza w Bielsku Białej, PRZYGOTOWUJEMY POD EGZAMINY NA STUDIA O PROFILU ARCHITEKTURA I ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU, ARCHITEKTURA WNĘTRZ , KIERUNKI NA ASP itp*

Od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architektura Krajobrazu w całej Polsce. Jesteśmy parą czynnie działających architektów w branży architektoniczo- budowlanej.. Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego czasu , sukcesywnie rozwijamy nasz program nauczania. Początkowo naszym obszarem działania była Częstochowa oraz okolice , jednakże z biegiem czasu rozwinęliśmy się na terenie Bielska - Białej, gdzie od 2015r. zagościliśmy na stałe. Naszym zadaniem jest osiąganie najwyższych celów czyli zdawalność na studia w granicach 100%. Obecnie 5 raz z rzędu udało nam się osiągnąć ten wynik. Nasi uczniowie uczą się kreatywnego myślenia oraz przestrzennego patrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Są oni dla nas inspiracją do dalszej ciężkiej pracy na rzecz ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Dlatego oprócz rysunku, prowadzimy zajęcia z historii sztuki oraz programów 2D/3D. Dzięki temu nasi uczniowie, jeszcze lepiej przygotowani są do wkroczenia w nowy etap życia, jakim są studia na kierunku architektura i architektura krajobrazu.

Przygotowaliśmy również program skierowany do najmłodszych. Dzięki temu dzieci, już od najmłodszy lat, w sposób zrozumiały i przyjazny, mogą przyswoić podstawy na temat otaczającej ich przestrzeni. Na tym etapie rozwoju najważniejsze jest realizowanie tematów za pomocą różnych technik rysunkowych, malarskich oraz manualnych.

RYSUNEK ODRĘCZNY- ARCHITEKTONICZNY

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów myślących poważnie o kierunkach architektonicznych tj. ARCHITEKTURA I URBANISTYKA oraz ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU. Ponadto uczestnikami mogą być również osoby „pasjonaci” chcące zaznajomić się z tajnikami zasad perspektywy oraz podszkolić swoje umiejętności w rysowaniu. Egzaminy na Architekturę są bardzo wymagające dlatego na zajęcia przyjmujemy już osoby od 1 klasy liceum. Biorąc pod uwagę nasze kilkunastoletnie doświadczenie uważamy, że im wcześniej zacznie się proces przygotowawczy tym lepiej dla osoby zdającej. Zakres naszego programu nauczania jest bardzo szeroki, gdyż przygotowujemy pod egzaminy w całej Polsce. Na bieżąco śledzimy informacje dotyczące egzaminów na poszczególne uczenie. Dzięki kilkunastoletniej pracy wykształciliśmy indywidualny program nauczania dzięki , któremu od kilku lat osiągamy bardzo dobrą 100% zdawalność. Dodatkowym atutem naszej szkoły, przyspieszającym proces nauczania są pomoce dydaktyczne, które udostępniamy swoim uczniom. Na zajęcia można zapisać się w każdej chwili, gdyż indywidualnie podchodzimy do każdej osoby, bez względu na stopień zaawansowania. Naszym zadaniem jest wykształcenie myśli przestrzennego patrzenia, poczucia estetyki powiązanego z zasadami konstrukcji perspektywicznej.

HISTORIA SZTUKI

Od pokoleń wszyscy wiemy, że praktyka z teorią musi iść w parze. Dlatego dla naszych uczniów prowadzimy wykłady z historii sztuki, zaczynając od prehistorii a kończąc na czasach współczesnych. Zajęcia przeznaczone są dla klas maturalnych oraz grupy senior gdyż związane są z przygotowaniem pod egzaminy maturalne. Ponadto punty za zdaną maturę z historii sztuki są dodatkowym atutem dla osób myślących o studiowaniu na Politechnice Krakowskiej.

PROGRAMY 2D/3D

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od nowego roku szkolnego 2016/2017 uruchamiamy nową usługę. Dotyczy ona obsługi programów komputerowych dwu oraz trójwymiarowych przeznaczonych dla architektów. Nauka takich programów jak: AUTOCAD, SKETCHUP+VRAY oraz PHOTOSHOP skierowana będzie do wszystkich grup wiekowych, które minimum jeden semestr uczęszczały na zajęcia. Lekcje będą ukazywać cały proces projektowy od szkicu , poprzez rysunek, program techniczy - autocad, model 3D oraz wizualizację - sketchup, obróbkę graficzną - photoshop , kończąc na modelu realizacyjnym.

KIDS JUNIOR

Twórcze i manualne zabawy najbardziej wzbogacają osobowość dziecka, dlatego już od najmłodszych lat powinno się pobudzać dzieci do kreatywnego działania. Stworzyliśmy zajęcia dla najmłodszych odbiorców, aby poprzez rysunek, malarstwo oraz prace manualne, obudzić w nich małego artystę. Eksperymenty artystyczne sprawiają, że sztuka staje się nie tylko ciekawa ale inspirująca. Na naszych zajęciach każdy może wykazać się kreatywnością. Malujemy, wycinamy, rysujemy, rzeźbimy, kleimy i tworzymy coś z niczego! Naszym celem jest przygotowanie dzieci do świadomego uczestnictwa w sztuce, zapoznanie z wybranymi terminami i technikami. Co tydzień proponujemy inny rodzaj zajęć w wybranej technice. Zapewniamy miłą i przyjazną atmosferę!

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM 728-738-374

KONTAKT

archiCel
ul. Piastowska 7/4
43-300 Bielsko-Biała
tel. 728-738-374
Obecnie znajdujemy się na pracowniakreska_pl oraz kids.pracowniakreska_pl

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:30
Wtorek16:00 - 19:00
Środa15:45 - 20:30
Czwartek16:00 - 19:30
Piątek16:00 - 19:30
Sobota09:00 - 14:30
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Krzysztof Janiszewski
Piastowska 7/4
43-3000 Bielsko Biała
NIP: 6452453660

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - aktualnie
Politechnika Krakowska
Magister inżynier
Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.