Krzysztof Janiszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bielsko-Biała
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Żywiec
Kęty
Andrychów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jesteśmy grupą czynnie działających architektów w branży architektoniczo - budowlanej JKJ STUDIO, od kilkunastu lat zajmujemy się nauczaniem przygotowawczym pod egzaminy na studia o profilu Architektura oraz Architektura Krajobrazu na uczelnie w całej Polsce. Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1999 roku i od tego czasu sukcesywnie rozwijamy nasz program nauczania. Naszym zadaniem jest osiąganie najwyższych celów czyli zdawalność na studia w granicach 100%. Obecnie kilka raz z rzędu udało nam się osiągnąć ten wynik. Nasi uczniowie uczą się sytemu motywacji, kreatywnego myślenia oraz przestrzennego patrzenia na otaczającą ich rzeczywistość. Są oni dla nas inspiracją do dalszej cieżkiej pracy na rzecz ciągłego poprawiania jakości naszych usług. Dlatego każdy kolejny rok zawsze przynosi coś nowego. Współpracujemy z architektami , artystami oraz studentami , którzy prowadzą u nas zajęcia. Obecnie prowadzimy przygotowania pod egzaminy na Architekturę i urbanistykę, Architekturę Krajobrazu, Architekturę Wnętrz, Grafikę, Wzrnictwo Przemysłowe. Pomagamy również skompletować teczkę na ASP. Biorąc pod uwagę nasze kilkunastoletnie doświadczenie  jesteśmy w stanie przygotować osobę pod każdy kierunek artystyczny o profilu plastycznym, mowa o kierunkach niszowych i nie dawno powstałych.Nasze zajęcia skierowane są dla osób ze szkół średnich KLASA 1-2 ,KLASA 3-4 oraz osób, które już zdały maturę S-26. Prowadzimy również zajęcia dla dzieciaków z szkół podstawowych KIDS archiCel.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym programem Obecnie znajdujemy się na pracowniakreska_pl oraz kids.pracowniakreska_pl

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:30
Wtorek16:00 - 19:30
Środa16:00 - 19:30
Czwartek16:00 - 19:15
Piątek16:00 - 24:00
Sobota09:30 - 14:30
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Krzysztof Janiszewski
Piastowska 7/4
43-3000 Bielsko Biała
NIP: 6452453660

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - aktualnie
Politechnika Krakowska
Magister inżynier
Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.