Joanna Kiersztejn

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Online
Katowice
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

CIEKAWE, PROFESJONALNE, SKUTECZNE LEKCJE J. WŁOSKIEGO U LEKTORKI Z PASJĄ!
Zapraszam na lekcje języka włoskiego!
Jestem lektorką z wieloletnim doświadczeniem , dwukrotną stypendystką (włoskie MSZ oraz Erasmus), uczestniczką wielu szkoleń dla nauczycieli i metodyków.
Współpracuję na stałe w wieloma szkołami językowymi (m.in. Empik School, Profi-Lingua) oraz firmami (m.in. BNP, Calz, De Agostini, Ferrari Katowice, Dombud, Unilever, ENI, Torpol, Minova, Nexteer, Maranello Motors).

Prowadzę:
Kursy języka ogólnego A1-C2
Kursy języka biznesowego B1-C1
Kursy konwersacyjne A2-C2
Kursy egzaminacyjne (CELI, CILS, PLIDA, TELC)
Kursy maturalne

Posiadam bardzo dużo materiałów do nauki (podręczniki, książki, materiały ekstra, video, audio, zasoby online) – przed każdymi zajęciami dostajesz komplet materiałów do pracy, dostosowany do Twojego poziomu oraz zainteresowań.
Zajęcia prowadzę metodą komunikacyjną – zatem przede wszystkim skupiamy się na mówieniu i w 90% czasu zajęć mówisz Ty :)
Na każdej lekcji słuchamy bądź oglądamy materiał video .
Poprawiam błędy językowe i gramatyczne - zapisuję je dla Ciebie, tak żeby w przyszłości ich uniknąć
Sporządzam notatki z zajęć, które otrzymujesz ode mnie po każdej lekcji .

Nauczanie to moja pasja, zawsze angażuję się w prowadzone zajęcia.
Jestem praktykiem, a nie teoretykiem uczącym języka tylko z podręczników szkolnych.
Gwarantuję, że na zajęciach nie będziesz się nudzić, a czas będzie wykorzystany maksymalnie na naukę!

LEKCJE ON-LINE (Skype, Teams, Whereby)
Cena korepetycji uzależniona jest od rodzaju zajęć:
Język ogólny A0-C1 80 zł/ 60 min.
Konwersacje 80 zł/ 60 min.
Język specjalistyczny 100 zł/ 60 min.

Przed podjęciem nauki oferuję krótkieą rozmowę organizacyjną – ja określę Twój poziom, a Ty przedstawisz mi swoje oczekiwania i ustalimy plan działania :)

Wystawiam faktury.

Serdecznie zapraszam!!!:)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Kiersztejn
ul. Łabędzia 4/7
40-521 Katowice
NIP: 9542501944

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia włoska
Kursy i szkolenia
12.2005
Certificate in Advanced English (CAE)
07.2016
Dyplom Metodyka PASE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Polecam z całego serca naukę z Asią! Lekcje stają się ciekawymi spotkaniami z szerokim zakresem tematów. Są dopasowane indywidualnie do zainteresowań i potrzeb uczącego się. A przy okazji lekcje są bardzo motywujące z usystematyzowaną i konkretną wiedzą.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Zdecydowanie najlepsze zajęcia językowe jakie miałem. Asia na spotkanie zawsze przygotowuje ciekawe ćwiczenia audio, video bądź tekstowe, zwraca uwagę na każdy błąd i od razu obszernie, merytorycznie go wyjaśnia. Dzięki temu postępy są widoczne z tygodnia na tydzień. Rozmowy zawsze różnorodne, które nie dość, że oswajają z mową w języku obcym to po prostu są przyjemną pogawędką - o kinie, sztuce, podróżach - o wszystkim. Po każdej godzinie zajęć ma się pewność, że nauczyło się czegoś nowego a dodając do tego wkład własny i pracę nad językiem poza zajęciami, efekty przychodzą piorunująco. Włoski tylko z Asią! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Pani Joanna sprawiła, ze niemożliwe stało się możliwe! Mówiąc wprost: przygotowała mnie do matury z języka włoskiego w niecałe 2 miesiące, praktycznie od zera. Maturę zdałem jak na tak krotki okres przygotowawczy bardzo dobrze! Strasznie żałuje, ze nie trafiłem do Joanny szybciej. Jeżeli rozważacie naukę z Panią Joanna to powiem jedno NIE MACIE SIĘ NAD CZY ZASTANAWIAĆ! Atmosfera na zajęciach rewelacyjna! Joanna jako nauczyciel jest wymagająca, ale dzięki temu miałem z tylu głowy, ze muszę dać z siebie więcej na kolejnych zajęciach. Polecam naukę z Panią Joanna w 10000000%

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Pani Joanna od prawie roku prowadzi lekcje konwersacji z języka angielskiego z moją córką, obecnie ósmoklasistką. To, co poniżej napiszę jest wyrazem zgodnej opinii córki oraz mojej. Pani Joanna to świetna nauczycielka, prawdziwa profesjonalistka. Dzięki konwersacjom, córka nie tylko przełamała barierę mówienia, ale zrobiła bardzo duży i szybki postęp. Zdecydowanie polecam !

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Asią ;) Bariera mówienia przełamana w ciągu pierwszych 1-2 zajęć. Asia zawsze przygotowana do zajęć z ciekawym tematem do omówienia. Na pewno warto zaangażować się i włożyć trochę dodatkowej pracy aby dobrze przygotować się do zajęć. Bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś chce popracować nad mówieniem w języku włoskim.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Joanna jest wspaniałą nauczycielką. Jej profesjonalne podejście do zajęć motywuje mnie do nauki i sprawia, że staram się systematycznie powtarzać to czego się uczymy.Już po kilku zajęciach widziałem u siebie duży postęp. Miałem już kilku nauczycieli ale Asia jest zdecydowanie najlepsza. Jednym słowem ASIA JEST AMAZING :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Po dwóch latach nauki włoskiego z Joanną stwierdzam kategorycznie, że ciężko znaleźć lepszego nauczyciela. okoliczności zmusiły nas do "rozstania". A ja nadal szukam...

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Asia jest profesjonalistką - zawsze świetnie przygotowana do zajęć i zaangażowana. Cierpliwie i zrozumiale tłumaczy zawiłości gramatyki. Lekcje i różnorodne materiały dodatkowe (też audio i video) dostosowuje do poziomu osoby uczącej się. Na zajęciach nie brakuje rozmów o włoskiej kulturze, muzyce, filmach, obyczajach i wydarzeniach bieżących. Szczerze polecam naukę z Asią !!!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2016

Zajęcia z Joanną były prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Joanna posiada olbrzymie doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego, jest lektorką o wyjątkowych kompetencjach merytorycznych. Zawsze przygotowana do zajęć, poprzeczka wymagań ustawiona na wysokim poziomie, a jednocześnie zajęcia prowadzone w sposób aktywny i bardzo ciekawy dla kursantów. Atmosfera również bardzo sympatyczna. Można się wiele nauczyć, a na lekcje chodzi się z przyjemnością. Zdecydowanie polecam.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Zajęcia grupowe były ciekawe i mało powtarzalne. Nie ma się do czego przyczepić, miła atmosfera i merytoryczna praca. Lekcje indywidualne będą z pewnością jeszcze lepsze, polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Asia jest super lektorką. Miałam z nią ponad pół roku zajęć indywidualnych i wydaje mi się, że zrobiłam bardzo duże postępy. Lekcje są ciekawe i zawsze przygotowane. Jak Asia widziała, że z czymś mam problem to robiłyśmy dodatkowe zadania z tego zagadnienia do skutku :):) Zdecydowanie polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z konwersacji. Asia przygotowuje bardzo ciekawe materiały. Zajęcia przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Pytania które zadaje do przerabianych materiałów zawsze są przemyślane. Asia ma bardzo ładny włoski akcent. Dba o to aby przekazać uwagi o błędach w sposób bardzo przyjazny. Nie przerywa wypowiedzi tylko zapisuje i przekazuje je na końcu rozmowy na dany temat. Jest świetną lektorką , widać że nauczanie włoskiego to jej pasja. Zdecydowanie polecam

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Polecam bardzo lekcje z Asią. Jest bardzo sumienna,profesjonalna,zawsze przygotowana do zajęć(mimo wielu grup,dokładnie wiedziała co akurat teraz jest u nas do powtórzenia czy przerobienia...Lekcje prowadzone były na tyle interesująco,że często byłyśmy zdziwione,że to już koniec(grupa 4-ro osobowa). POLECAM

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Joanna jest bardzo dobrą nauczycielką. Uczyła mnie 5 semestrów w szkole językowej. Jest bardzo sumienna, dokładna i umie motywować ucznia do nauki. Jej kompetencje językowe są doskonałe. Serdecznie polecam naukę z Asią.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Asia jest świetną lektorką. Jej zajęcia są ciekawe, z dużą ilością ćwiczeń gramatycznych, konwersacji i różnych zabaw. Przy ćwiczeniach w parach często wychwytuje błędy i je potem omawia. Zdecydowanie polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Asia jest świetną lektorką - uczestniczyłam w jej zajęciach grupowych dla ok 6-ciu osób na poziomie B1/B2 i każda lekcja z nią była dla mnie ogromną przyjemnością: zabawy, konkursy, konwersacje w parach podczas których "podsłuchiwała" nasze błędy i omawiała je potem, nawet nudna z pozoru gramatyka była przez nią podana w sposób atrakcyjny i umożliwiający łatwe wdrożenie nowych schematów w wypowiedziach. Bardzo żałuję, że ze względów rodzinnych zmieniła miejsce zamieszkania i już nas nie będzie uczyć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Asia jest bardzo dobrą lektorką, ciepłą, zawsze cierpliwą. Zajęcia z nią są ciekawe, profesjonalnie przygotowane - dużo materiałów własnych, ciekawa forma, audio, dużo mówienia, co skłania do otworzenia się językowego. Miałam zajęcia z wieloma lektorami, ale bez porównania do Asi. Moim zdaniem Asia jest niezastąpiona. Serdecznie polecam.

avatar
Grazyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Mogę tylko polecić naukę z Joanną. Zajęcia są prowadzone ciekawie, dużo materiałów dodatkowych, dużo konwersacji, dużo ciekawych opcji np. gry i zabawy dla początkujących takich jak ja. Byłam bardzo zadowolona :-)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Joanna jest świetną nauczycielką. Polecam każdemu! Uczy mnie od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona z Jej podejścia, zaangażowania w lekcje i cierpliwość! Tłumaczy jasno, jest świetnie przygotowana. Najlepszym dowodem są moje spotkania z Włochami - jeszcze dobrze nie mówię (ale to kwestia mojego przykładania się ;-)), ale większość rozumiem!!!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Profesjonalna, ciepła i kontaktowa.
Gorąco polecam :) :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Nauka z Joanną to proces łączący skuteczność z frajdą :) - przygotowała mnie do egzaminu CILS najpierw na poziomie B2, a potem C1. Proponuje interesujące materiały, pozwala "się wygadać", wykazuje anielską cierpliwość wobec uczniów i ich błędów i konsekwentnie realizuje cel założony na początku nauki. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą nauczyć się włoskiego w sympatycznej atmosferze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2012

Polecam! Świetnie przygotowuje do CELI- sprawdziłam na sobie:) Zajęcia ciekawe, urozmaicone- czysta przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.