Adrianna Patoka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jako absolwentka studiów filologicznych chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego. Zdawałam egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym, brałam udział w Olimpiadzie Języka Polskiego oraz innych konkursach. Skutecznie przygotuję do egzaminów, pomogę na bieżąco w lekcjach i omówię zarówno literaturę, jak i gramatykę. Przećwiczę z uczniem najważniejsze zagadnienia matury ustnej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia angielska
10.2017 - aktualnie
Akademia Leona Koźmińskiego
prawo
Kursy i szkolenia
06.2019
TOLES Advanced
06.2020
British Law School Diploma
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Adrianna is a great teacher of Polish! She is very knowledgeable, flexible, and easy to speak to about a variety of topics. I can honestly say that her tips have revolutionised and supercharged my learning, and turned me from a person who could say a few words into someone who can speak full, grammatically correct sentences. Once I found Adrianna, I didn't want any other teacher.

Highly recommended!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Świetna nauczycielka:), potrafiąca zmotywować do pracy nad językiem, bardzo profesjonalna, mająca wiele swoich pomysłów na prowadzenie zajęć, ale otwarta na pomysły i potrzeby ucznia.

Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Ada jest świetną nauczycielką z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Zawsze dobrze przygotowana. Cały czas wymyśla nowe rzeczy w celu urozmaicenia zajęć, które są bardzo interesujące,, i przede wszystkim nie nudzą ucznia! ;)
Super! Polecam Gorąco !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.