Adrianna Patoka

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam doświadczenie w tłumaczeniach oraz edukacji. Udzielałam korepetycji osobom o różnych poziomach zaawansowania i wymaganiach - maturzyści, dzieci oraz pracownicy firm. Przygotuję do matury na obu poziomach, egzaminu gimnazjalnego oraz ósmiklasisty, a także do egzaminów profesjonalnych - TOLES, IELTS czy FCE.

język angielski prawniczy - 150 zł/60 minut.

Telefon: 506683369

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filologia angielska
10.2017 - aktualnie
Akademia Leona Koźmińskiego
prawo
Kursy i szkolenia
06.2019
TOLES Advanced
06.2020
British Law School Diploma
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Adrianna is a great teacher of Polish! She is very knowledgeable, flexible, and easy to speak to about a variety of topics. I can honestly say that her tips have revolutionised and supercharged my learning, and turned me from a person who could say a few words into someone who can speak full, grammatically correct sentences. Once I found Adrianna, I didn't want any other teacher.

Highly recommended!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Świetna nauczycielka:), potrafiąca zmotywować do pracy nad językiem, bardzo profesjonalna, mająca wiele swoich pomysłów na prowadzenie zajęć, ale otwarta na pomysły i potrzeby ucznia.

Szczerze polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Ada jest świetną nauczycielką z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Zawsze dobrze przygotowana. Cały czas wymyśla nowe rzeczy w celu urozmaicenia zajęć, które są bardzo interesujące,, i przede wszystkim nie nudzą ucznia! ;)
Super! Polecam Gorąco !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.