Andrea Paonessa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Mam na imię Andrea i pochodzę z Rzymu. Moim językiem ojczystym jest język włoski. Jestem absolwentem Psychologii pracy, specjalność: szkolenia, coaching (szkolny i zawodowy) oraz doradztwo zawodowe.
Zdaję sobię sprawę, że żyjemy w czasach, w których posługiwanie się językiem obcym otwiera dużo możliwości w obszarze zawodowym, społecznym i osobistym. Coraz więcej ludzi jest świadomych, że tradycyjne lekcje j. włoskiego oparte na modelu pracy z książką, ćwiczeniami i zadaniami domowymi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów i wydłużają znacząco czas uczenia się języka.
Podczas nauczania języka kładę przede wszystkim nacisk na aspekt praktyczny jego zastosowania. Kluczem do sukcesu jest dialog.
Nie uczymy się języka, lecz odpowiedniego jego zastosowania w oparciu o zasadę, że „aby nauczyć się mówić potrzebujesz mówić’’ i jest to właśnie to, nad czym będziemy razem pracować.
Dzięki rozmowie nabędziesz możliwość swobodnego komunikowania się w różnych sytuacjach dnia codziennego, nawet jeśli posługujesz się jezykiem jedynie na poziomie podstawowym.
Rozmowy na naszych lekcjach mogą obejmować następujące obszary:
- tematy przygotowane przez prowadzącego lub alternatywnie tematy zaproponowane przez ucznia.
- podstawowe zwroty, jak na przykład “co myślisz o …”
- szkolenie w prowadzeniu dialogu w przeróżnych sytuacjach za pomocą metody role setting (w sklepie, podczas rozmowy o pracę, w biurze podczas pracy, podczas debat i innych wymian słownych)
- konwersacje mogą się opierać na nagraniach, filmach, stronach internetowych itp.
- teksty i komentarze fragmentów prasy specjalizującej się w ekonomii, finansach itd. (Repubblica: Ekonomia i Finanse, Il Sole 24) lub o tematyce naukowej.
Na prośbę ucznia istnieje możliwość otrzymywania pisemnych zadań domowych.
Koszt lekcji j. włoskiego z native speaker’em to:
40 zł (czas lekcji - 60 minut): zniżki w przypadku większej ilości godzin w tygodniu
Zapraszam Was na bezpłatną 30-minutową lekcję próbną.

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.