Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Chełm
Rejowiec
Rejowiec Fabryczny
Siedliszcze
Hrubieszów
Janów Lubelski
Modliborzyce
Fizyka140 / 60 min

Maksymilian

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry!

Jestem jednym z niewielu korepetytorów z ponad ośmioletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji z fizyki online. Stawiam na jakość i efektywną pracę. W ciągu jednej godziny zajęć ze mną nauczysz się więcej, niż z innymi nauczycielami w dluższym czasie. Uczę każdego, od podstawówki do rozszerzonej matury z fizyki. Przekonaj się sam, że efekty współpracy ze mną są niesamowite i dołącz do grona zadowolonych uczniów! Nie odpowiadam na e-maile i wiadomości na portalu. Powiedz TAK specjaliście w tej dziedzinie i zadzwoń (lub napisz SMS)!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.