Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Poznań (Nowe Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej!
Czy ciężko jest Tobie przełamać się, aby mówić w języku niemieckim? Gramatyka spędza Ci sen z powiek?Nie szukaj dalej!Ukończyłam studia na kierunku pedagogika z językiem niemieckim i przekazuję w łatwy sposób wiedzę innym. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tego języka. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, uwzględniając nowoczesne metody nauczania. Uczę dzieci i młodzież. Przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek, testów gimnazjalnych czy matury, a także uczę wymowy. Oferuję pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz utrwaleniu materiału z zajęć. Również możliwość nauki języka od podstaw. Przemogę niechęć do tego języka :)

Zapraszam do kontaktu
Martyna 

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 18:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2018 - aktualnie
Active Study

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.