Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Z całego serca polecam ! ;) Nie zawiodłam się ;) A dzięki Pani Ani dostałam się na wymarzone studia ( pielegniarstwo) . Z całego serca Polecam ! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2016

Korzystałam z pomocy wielu korepetytorów, aby jak najlepiej przygotować się do matury z biologii, ale dopiero lekcje z panią Anią spełniły w pełni moje oczekiwania. Pani Ania tłumaczy zagadnienia w sposób przejrzysty i zrozumiały, nawet po kilka razy jeśli jest taka potrzeba. Oprócz tego udostępnia dużo dodatkowych materiałów, dzięki którym mogłam powtórzyć i usystematyzować wiedzę. Lekcje przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze. Pani Ania to profesjonalistka w swojej dziedzinie! Dzięki niej udało mi się zdać maturę rozszerzoną z biologii na wysokim poziomie i dostałam się na wymarzoną medycynę ! <3 Korepetycje na najwyższym poziomie! Gorąco polecam : )

avatar
Agatka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Niedawno rozpoczęłam korepetycje z Panią Anną. Gorąco polecam naukę z nią, bo to czysta przyjemność. Lekcje prowadzone przejrzyście z zrozumiale dla ucznia w przyjaznej atmosferze. Ćwiczenia oraz testy przygotowywane przez Panią Annę pozwalają w szybkim tempie przyswoić materiał. Dla mnie nauka z tą korepetytorką nie jest już przymusem. Polecam wszystkim, pozdrawiam :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Pani Anna przygotowywała mnie do matury z biologii co zakończyło się sukcesem i bardzo wysokim wynikiem zdanej matury. Jak najbardziej polecam ,lekcje prowadzone w spokojnej i miłej atmosferze , zero jakiegokolwiek stresu ale pełna mobilizacja do nauki. Pani Ania jest naprawdę profesjonalistka w swojej dziedzinie. Naprawdę gorąco polecam !! ;-)
Uczennica Magdalena.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Serdecznie polecam wspólne lekcje z Panią Anią:) Bardzo duża wiedza i miła atmosfera podczas zajęć pozwoliła mi na szybkie przyswojenie potrzebnego mi materiału i zdanie matury na wysokim poziomie:) Pozdrawiam Agata

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Polecam korepetycje z Panią Anną. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo staranny,a przy tym wyrozumiały i cierpliwy. Testy sprawdzające wiedzę rozwiązywane podczas zajęć oraz materiały przygotowane przez Panią Annę w pełni spełniły moje oczekiwania.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.