Daniel Dróżdż

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Udzielę korepetycji z zakresu materiału podstawy programowej z języka angielskiego od poziomu szkoły podstawowej do poziomu maturalnego zakres rozszerzony. Szczególną wagę przywiązuję do nowoczesnych metod przyswajania wiedzy oraz kompleksowego podejścia do nauki języka (czytanie, słuchanie, pisanie, mowa). Posiadam certyfikat języka angielskiego LCCI 3 oraz doświadczenie w pracy z dziećmi. Jestem osobą cierpliwą, optymistyczną oraz zmotywowaną i takie samo podejście preferuję na moich lekcjach. Możliwość dojazdu na terenie Kielc.
Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ekonomia
Kursy i szkolenia
06.2014
Certyfikat LCCI 3 English for Business
Doświadczenie
06.2011 - aktualnie
Biuro turystyczne
Częste wyjazdy na obozy młodzieżowe jako wychowawca nauczyły mnie rozpoznawać potrzeby młodych ludzi, prowadzić ich i znajdywać wspólny język.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.