Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Gliwice
Katowice
Chorzów
Zabrze
Będzin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Nazywam się Anna, mam 20 lat, obecnie studiuję na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie - Wydział Teatru Tańca w Bytomiu.

Oferuję korepetycje z języka angielskiego, w tym również przygotowanie do matury z tego przedmiotu. Pracuję z uczniami używając praktycznie języka oraz przygotowując odpowiednie materiały pod kątem egzaminów lub szkoły. Do tej pory głównie pracowałam nad polepszeniem strony praktycznej języka pod kątem częściu ustnej egzaminu maturalnego. Z własnego doświadczenia wiem, że przy odrobinie chęci i pracy możliwe jest uzyskać 100% zarówno z części ustnej jak i pisemnej podstawy i rozszerzenia ;)

Pracowałam dotychczas zarówno z uczniami szkół średnich, gimnazjów jak i szkół podstawowych.

Cena za godzinę korepetycji to 25zł. Zajęcia możliwe w Bytomiu (u korepetytora) oraz w pobliskich miastach (Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska, etc), doliczając do wynagrodzenia 50% kosztu komunikacji miejskiej.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny :)

Dostępność

Poniedziałek14:30 - 22:00
Wtorek19:00 - 22:00
Środa18:00 - 22:00
Czwartek20:00 - 22:00
Piątek
Sobota
Niedziela11:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Sztuk Teatralnych Wydział Teatru Tańca
Aktorstwo
Kursy i szkolenia
07.2017
Kurs wychowawcy kolonijnego
11.2017
Kurs instruktora tańca
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
Korepetycje z języka angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.