Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Chemia30 - 35 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze chemia była moim ulubionym przedmiotem a moje wyniki z niego zawsze były wysokie. Związku z tym, skończyłam studia a moja praca nie jest związana z dziedziną chemii chiałabym nadal mieć z nią kontakt, dlatego chętnie podziele się moją wiedzą z innymi. 

Jestem osobą cierpliwą i staranną . Mam także podejście do dzieci z racji tego, że również pomagam młodszym braciom w zmaganiach z chemią. Również mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji .Dla tych dla których może się wydawać trudna do pojęcia , ja staram się jednak w miarę możliwości sprawić by była przyjemniejsza a może nawet do polubienia.
*Cena 30 zł - zakres podstawówki/gimnazjum, zajęcia odbywają się u korepetytora

35zł/h - zakres podstawówki/gimnazjum, zajęcia odbywają się u ucznia na terenie Tychów 

*Terminy lekcji umawiam telefonicznie, dostosowanie dogodnie dla obu stron.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.