Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Bielsko-Biała
Czechowice-Dziedzice
Jaworze
Kultura antyczna50 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie do pogłębienia wiedzy z kultury antycznej!
Jestem absolwentką cywilizacji śródziemnomorskiej Uniwersytetu Warszawskiego, uczęszczałam również na zajęcia filologii klasycznej. Jestem również magistrem filozofii. Moja przygoda z łaciną i antykiem rozpoczęła się już w gimnazjum, w liceum zostałam finalistką Olimpiady Języka Łacińskiego, podczas studiów miałam możliwość pogłębiania dotychczasowej wiedzy, teraz natomiast zajmuję się edycją średniowiecznych manuskryptów, pisanych oczywiście po łacinie :)
Antyk jest wśród nas, zapraszam do wspólnego odkrywania jego fascynujących tajemnic! :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Mania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Wspaniała miła i uśmiechnięta osoba o niezwykłe fachowym podejściu z zakresu filozofii ekspert !!! POLECAM WSZYSTKIM !!! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Wspaniale spędzony czas z Anią i filozofią!
Profesjonalna, pomocna i uśmiechnięta :) Warto skorzystać jeżeli potrzebujesz pomocy zarówno w przygotowaniu do matury z filozofii jak i do olimpiady lub po prostu chcesz poznać świat filozofii!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.