Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 65 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem kierunku filologia angielska (spec. translatoryka).
Udzielę korepetycji z języka angielskiego na dowolnym poziomie.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do konkursów, sprawdzianów czy testu szóstoklasisty/ egzaminu gimnazjalnego czy matury oraz certyfikatów językowych a także pomoc w nadrobieniu bieżących zaległości w nauce.

Oferuję również zajęcia konwersacyjne polegające na nauce mówienia po angielsku.

Jestem doświadczonym lektorem; pomocą w nadrabianiu zaległości i przygotowaniem do egzaminów i konkursów zajmuję się już 6 lat. Jestem cierpliwa i szybko udaje mi się nawiązać kontakt z uczniem. Chcę, żeby zajęcia były ciekawe, jednocześnie wymagając od ucznia użycia zdobytej na zajęciach wiedzy.
Bardzo lubię żartować. Uważam, że nauka przez zabawę jest bardziej efektywna a głupie/ śmieszne przykłady zostają w głowie na dłużej. Jeżeli żartowanie nie pomaga -śpiewam, maluję, pokazuję i tłumaczę dopóty dopóki zagadnienie nie zostanie przyswojone.

W czasach szkolnych sama miałam problemy z angielskim a główną przyczyną była częsta zmiana nauczycieli i to, że każdy z nauczycieli tego języka miał inne metody nauczania, Powodowało to niechęć i niezrozumienie przedmiotu. Teraz, kiedy sama jestem nauczycielką, chcę, żeby moi uczniowie zrozumieli język angielski i chętnie się nim posługiwali. W dzisiejszych czasach jest to język wymagany przez niemalże każdego pracodawcę, dlatego im wcześniej dziecko zrozumie angielski, tym lepiej będzie się nim posługiwało w przyszłości. A jeżeli pojawiły się jakieś braki w wiedzy z tego przedmiotu, cierpliwością i wspólną pracą moją i ucznia, na pewno je wyrównamy.

Zapewniam materiały indywidualnie dopasowane do potrzeb ucznia; koszt materiałów wliczony jest w cenę korepetycji.

Masz pytania - śmiało dzwoń/ pisz, chętnie odpowiem, doradzę i pomogę. Na pewno znajdziemy rozwiązanie korzystne dla obu stron.

Oferuję swój czas w tygodniu, po godzinie 15.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 01.2016
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Magister inżynier
Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
10.2014 - 11.2016
Uniwersytet Szczeciński
Magister
filologia angielska - spec. translatoryka
Kursy i szkolenia
10.2010
First Certificate in English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.