Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Dąbrowa Górnicza
Język francuski30 / 60 min

Aneta

Opis ogłoszenia

Magister filologii romańskiej udziela lekcji z języka francuskiego na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Również przygotowanie do nowej matury. Uczestnictwo w licznych kursach, stażach i warsztatach metodycznych pozwala mi na przekazywanie wiedzy innym w ciekawy i bardzo skuteczny sposób. Prowadzę kursy stacjonarne, branżowe oraz szkolenia językowe dla pracowników dużych korporacji międzynarodowych. Współpracuję z wieloma szkołami językowymi na terenie Śląska. Posiadam bardzo bogate materiały dydaktyczne w postaci nowoczesnych podręczników do nauki języka francuskiego, programów multimedialnych i filmów DVD. Serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane.

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.