Anna Żalińska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Tarnów (Mościce +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje z języka hebrajskiego biblijnego dla początkujących. Posiadam ukończony dwuletni kurs akademicki hebrajszczyzny biblijnej na poziomie średniozaawansowanym. Proponuję wykład morfologii i podstaw składni, pozwalający finalnie na samodzielną lekturę prostych tekstów biblijnych w oryginale hebrajskim ze słownikiem. Nauka w oparciu o podręczniki polskojęzyczne i materiały własne, które udostępniam na spotkaniach. Cena lekcji uzależniona od długości i częstotliwości spotkań, a także nauczania indywidualnego czy też grupowego. Lokalizacja: Tarnów-Dąbrówka Infułacka, możliwa również: Tarnów-Krzyż albo też lekcje przez Skypa. Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.