Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Piekary Śląskie
Wojkowice
Bobrowniki
Dobieszowice
Wymysłów

Anna Kus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Anna Kus

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Gorąco polecam wszystkim indywidualne zajęcia językowe. Dziękujemy Pani Ani za jej profesjonalizm, wiedzę oraz umiejętność jej przekazywania, umiejętność pracy z młodzieżą, pomysłowość w prowadzeniu zajęć, pomoc w pracach domowych oraz elastyczne godziny zajęć. Dodatkowe zajęcia spowodowały, że córka pewniej czuje się na lekcjach j. angielskiego, jest aktywna, częściej przełamuje barierę mówienia. Ogromny pozytyw Pani Aniu z naszej strony !!!! Zapraszamy od września :-)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Szczerze polecam indywidualne zajęcia z Panią Anią. Bardzo miła atmosfera. Jest skuteczna i kompetenta. Zapewnia duzo ciekawych materiałów. Widac postępy pracy.Gorąco polecam!!!

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2013

Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, pani ania swietnie uczy przed sprawdzianem i dostarcza mi dodatkowe materiały. Godziny są elastyczne więc jak dla mnie duży plus. Dodatkowo pani ania poza korepetycjami emailowo koryguje moje pracę domów, chodzę już rok do pani ani i jest zadowolona,polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.