Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Mysłowice
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia40 - 50 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Witam.

Jestem nauczycielką geografii z 25-letnim stażem pracy w liceum i gimnazjum. Posiadam również tytuł egzaminatora maturalnego (co roku jestem w komisji sprawdzającej egzaminy) i gimnazjalnego.

Od wielu lat prowadzę korepetycje przygotowujące młodzież do matury, egzaminu gimnazjalnego, a także tłumaczę niezrozumiałe tematy i próbuję przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i prosty na wszystkich poziomach nauczania. Przede wszystkim także udzielam korepetycji młodzieży i dzieciom, które mają problemy z zadaniami do rozwiązania (obliczanie spadku rzeki, spadku terenu, wysokości względnej, bezwzględnej, przyrostu naturalnego itp.). Dzięki swojemu doświadczeniu, potrafię rzetelnie przygotować do egzaminów, sama posiadam wszystkie niezbędne materiały.

Istnieje możliwość dojazdu do miejsca zamieszkania ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.