Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Elektrotechnika30 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Wita, jestem w stanie zaoferować pomoc z przedmiotu TEORIA OBWODÓW, wykładanego na Politechnice Wrocławskiej. Jestem jak najbardziej na świeżo z materiałem, ponieważ był to mój ulubiony kurs tego semestru.
Posiadam liczne materiały, które mogą pomóc z nauce. Kurs zakończyłam u doktora Dobruckiego, jednakże chętnie podejmę wyzwanie zmierzenia się z metodą nauczania innych wykładowców.
Zachęcam

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa12:00 - 21:00
Czwartek14:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.