Anna Kolodziejska

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wola i inne dzielnice)

O mnie

Przygotowanie do matury i testów, lekcje przez Skypa z uczniami za granicą i w Polsce, problemy dziecka także tego z dysfunkcjami?

Doświadczona korepetytorka, nauczycielka, doktor literaturoznawstwa udziela korepetycji i konsultacji na każdym poziomie nauki.Posiadam doświadczenie w nauce z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na na każdym etapie nauki – również z dziećmi z różnymi dysfunkcjami.

Lekcje są dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Potrafię odkryć zainteresowania dziecka i wykorzystać je tak, żeby dziecko polubiło język polski. Lekcje odbywają się w domu ucznia, lub nauczyciela – w zależności od decyzji rodzica.

Mam także doświadczenie w nauczaniu za pośrednictwem Skypa. Prowadzę lekcje dla uczniów polskiego pochodzenia, którzy napotykają trudności w nauce za granicą.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.