Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Nauczycielka języka polskiego z doświadczeniem w zawodzie, udzieli korepetycji z przedmiotu język polski uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalnej. Oferuję pomoc w wdrażaniu bieżącego materiału, zarówno z zakresu nauki o języku, jak i analizy i interpretacji, przy pracach domowych, kompleksowe przygotowanie do egzaminów: matury (na obu poziomach), egzaminu gimnazjalnego, sprawdzianu szóstoklasisty itp. Pomagam przy tworzeniu prac pisemnych (w zależności od potrzeby ucznia), także na poziomie akademickim. Preferuję indywidualne podejście do ucznia i dostosowanie zakresu, jak i metod pracy do jego potrzeb.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 20:30
Wtorek17:30 - 20:30
Środa17:30 - 20:30
Czwartek17:30 - 20:30
Piątek17:30 - 20:30
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.