Anna Jędrzejczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Warszawa

Anna Jędrzejczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Anna Jędrzejczyk

O mnie

Doktorantka językoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, magister ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, stypendystka na Uczelni Grand Valley State University w USA. W Niemczech mieszkałam 3 lata, dzięki czemu opanowałam ten język podobnie jak native speaker. Pracowałam jako marketingowiec lub HRowiec, w takich firmach, jak: Shell Business Shared Center, Mattel Poland, Carat Poland, merlin.pl, Rocket Internet GmbH oraz amazon.de. Blogerka bloga angielski-niemiecki.com.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Z Anią uczę się j. niemieckiego od ponad pół roku przez Skype. Zaczynałyśmy od poziomu B1, z nią przygotowywałam się do egzaminu B2. Ania ma zawsze bardzo dużo ciekawych materiałów i pomocy dydaktycznych, jasno wyjaśnia zawiłości niemieckiej gramatyki, pokazuje przeróżne oblicza niemieckiej kultury a przede wszystkim dzięki milej i cieplej atmosferze motywuje i dodaje sił do dalszej nauki:) serdecznie polecam korepetycje z Ania :)

avatar
Ola K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z Anią!
Ania jest nie tylko świetną nauczycielką, ale również bardzo sympatyczną osobą, która pokazuje niemiecki od praktycznej strony. Podczas naszych lekcji opowiadała mi (oczywiście po niemiecku :)) wiele ciekawych historii, które pozwoliły mi na bliższe poznanie kultury niemieckiej. Ania przygotowuje się na każde zajęcia bardzo sumiennie "serwując" uczniom bardzo ciekawe materiały dydaktyczne. Lekcje z nią to zdecydowanie czysta przyjemność a nie przykry obowiązek :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2016

Polecam lekcje u Pani Ani!
Bardzo przyjazna atmosfera, świetny kontakt z panią Anią i przede wszystkim możliwość komunikowania się poza lekcjami (pani Ania nie zapomina o nas między lekcjami! :) )

Pod okiem pani Ani przygotowywalam się (w bardzo krótkim czasie, bo w niecały miesiąc) do egzaminu C1 (i myślę, że z pozytywnym skutkiem). Bardzo dużo materiałów udostępnia pani Ania oraz naprawdę skutecznie motywuje!
Lekcje rewelacja! Jestem mile zaskoczona, że niemiecki tak łatwo można przyswoić. Myślę, że nie ma lepszej nauczycielki języka niemieckiego od pani Ani! Szczerze polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2015

Uwielbiam lekcje u pani Ani. Zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze z uśmiechem na twarzy. Polecam szczególnie tym, którzy chcą przełamać barierę językową i mówić swobodnie. Już nie mogę doczekać się kolejnych spotkań. Gorąco polecam zarówno spotkania językowe w małej grupie jak i lekcje indywidualne. Pani Ania intensywnie motywuje do pracy i sprawia, że poznawanie obcego języka staje się zajęciem fascynującym.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

Po prostu nauczycielka z powołania, a nie z przymusu. Bardzo polecam. Tłumaczy wszystko bardzo jasno używając ciekawych pomocy naukowych np. zabawnych fillmków po niemiecku. Dowiedziałem się wielu ciekawostek o kulturze niemieckiej. Dalej kontynuję naukę. Pani Ania zaraziła mnie swoją pasją.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Chcialabym polecic zajecia z Pania Ania. Wprawdzie korzystalam jedynie z kilku zajec przygotowujacych do egzaminu, ale zaluje ze nie rozpoczelam nauki z Pania Ania wczesniej. Bylo to podyktowane glownie nieufnoscia do nauki przez Skype - co, jak teraz moge zapewnic, nie stanowi zupelnie zadnego problemu. Lektorka byla do zajec przygotowana i wiedziala na czym dokladnie polegaja zadania egzaminacyjne. Atmosfera na lekcji jest mila i motywujaca do dalszej nauki. Polecam wszystkim bardzo serdecznie. Pozdrawiam :)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Bardzo polecam lekcje prowadzone przez lektorkę Annę Marię Jędrzejczyk na zajęciach Warszawskie Spotkania Językowe z języka niemieckiego. Przede wszystkim zajęcia prowadzone są w małej grupie osób (4 osoby), dzięki czemu lektor skupia uwagę na każdym uczestniku. Atmosfera b. dobra, duży zakres tematyczny już od pierwszych zajęć. Dużo zadań do wzmaga motywację, lekcje są prowadzone w sposób nowatorski i przemyślany:). Na uwagę zasługę też przejrzysty system płatności i szybki kontakt zwrotny na wszelkie pytania ze strony uczestnika. Szczególnym atutem lektorki jest korekta korespondencji mailowej z języka niemieckiego!

Ania prowadzi też zajęcia indywidualne, z których miałam przyjemność również skorzystać. 60 min- w pełni wykorzystane! Sprawdza wiedzę ucznia, prowadzi zajęcia wymagająco, a także dodaje ciekawe nowinki językowe, co powoduje że lekcje są wesołe.

Rekomenduję Anię jako b. dobrego nauczyciela z jezyka niemieckiego, który widać, że kocha swoją pracę i prowadzi zajęcia z pełnym zaangażowaniem. Profesjonalna, kompetentna, doskonale przygotowana do zajęć i pomocna. Na pewno do niej powrócę.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Zaczelam naukę od podstaw. Już po pierwszych lekcjach przełamałam barierę w mówieniu z czym zawsze miałam problem.
Tłumaczy w sposób jasny i klarowny. Świetna organizacja zajęć, bardzo ciekawe, dynamiczne, bez chwili na nudę.
Profesjonalizm i kreatywniść lektora. Pełne zaangażowaniena na każdych zajeciach. Bardzo logiczne i usystemetyzowane przekazywanie wiedzy.
Polecam i sama dalej korzystam z nuki.
Dziekuję Aniu i do zobaczenia na następnej lekcji:-)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2015

Super lektorka o czarującym uśmiechu ale też i wymagająca... czego akurat nie uważam za wadę... jak najbardziej polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2015

bardzo fajne zajęcia! praktyczne i po prostu inne od wszystkich! Słownictwa nauczyłam się dzięki ćwiczeniom, a nie wkuciu listy słówek. Do nauczenia się gramatyki dostałam osobne ćwiczenia, przygotowane osobiście przez lektorkę, bo polskie podręczniki wielu rzeczy nie prezentują, albo "zwlekają" z bardzo ważnymi kwestiami (moim zdaniem podstawowymi) aż do poziomu C2!!!! Zdałam w końcu egzamin na niemiecką uczelnię - dzięki Aniu! :) POLECAM!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2015

Potrzebowałem w krótkim czasie podszkolić się w języku niemieckim – poprawić moją znajomość gramatyki i nabrać śmiałości w mówieniu, co stanowiło mój priorytet. Pani Anna przygotowała dla mnie odpowiedni plan rozwoju, a lekcje z Nią pomogły mi uporządkować dotychczasową wiedzę, opanować nowe konstrukcje gramatyczne i nabyć umiejętności w konwersacji, które teraz przynoszą owoce. Polecam i sam na pewno będę nadal korzystał z pomocy Pani Anny, aby w najbliższym czasie podejść do egzaminu z języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.