Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Brzeg
Żłobizna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka angielskiego. Mogę pomóc zarówno w przygotowaniu do matury podstawowej, sprawdzianów czy egzaminów, jak i przy odrabianiu zadań domowych oraz jakichkolwiek trudnościach ze zrozumieniem tego przedmiotu. Studiuję Finanse i rachunkowość w języku angielskim na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (4-ty rok). Jestem sympatyczną i otwartą osobą. Staram się prowadzić korepetycje tak, aby nie były stresującym wydarzeniem, a miłą pomocą. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury i poprawek! Dodatkowych informacji mogę udzielić pod numerem telefonu: 662334017.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Licencjat
Master Studies in Finance
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.