Anna Wiaterek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zajęcia indywidualne polegające na rozwiązywaniu zadań typowo maturalnych, powtarzaniu materiału z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz uzupełnianiu wiedzy. Prowadzone prostym językiem, przystępne dla każdego ucznia. Uczniowie otrzymują zadania dzień wcześniej na adres e-mail. Zajęcia odbywają się online lub w Olsztynie na Jarotach. Stacjonarne zajęcia możliwe w grupach ( maksymalnie 3 osób) 50 zł za 90 min.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Chodziłem do Pani Ani na korepetycje przez 2 lata, gdzie ćwiczyliśmy materiał na bieżąco, a potem przygotowywaliśmy się do matury. Mogę tylko chwalić. Tłumaczyła mi wszystko do skutku, a także pokazywała lepsze rozwiązania, które przez moją szkolną nauczycielkę były pomijane. Dostawałem zadania z różnych zbiorów zadań i arkuszy, które Pani Ania zdawała się znać na pamięć. Zawsze dostawałem też czyste kartki do pisania. Nie było problemów z uzgodnieniem czegokolwiek i niepotrzebnego nacisku - jeżeli zajęcia były odwołane, to byłem poinformowany wcześniej, jeżeli nie mogłem zrobić zadań w domu, to trudno, pracowałem według swoich możliwości i sumienia. Jeśli chciałem się zapytać o coś związanego ze studiami, albo porozmawiać tak po prostu jak ze starszą koleżanką, to rozmawialiśmy. Szczerze polecam. Matematykę zdałem na zadowalającym poziomie i szykuję się na Politechnikę Warszawską

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.