Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia30 / 45 min

Anna

Opis ogłoszenia

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum i chętnie pomogę w pełniejszym zrozumieniu historii. Ze mną nie będziesz się nudzić, ponieważ potrafię przedstawić pozornie nudny materiał omawiany w szkole w ciekawy i przystępny sposób. Prowadzę zajęcia z zakresu nauczania od szkoły podstawowej do pierwszej liceum.
Historia to moja pasja i mogę opowiadać o każdej z epok, od prehistorii do czasów współczesnych. Posiadam wiele przydatnych materiałów i w razie potrzeby się nimi podzielę :) Przygotuję Cię na dowoloną kartkówkę, sprawdzian czy egzamin lub podpowiem na podstawie własnego doświadczenia, jak uczyć się do matury. Jeśli masz problemy z pisaniem prac to również służę pomocą, dostępnymi mi źródłami i chętnie udzielę Ci wskazówek na podstawie Twojej własnej pracy.
Skontaktuj się ze mną telefonicznie, napisz na WhatsAppie lub na tej platformie.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 18:30
Wtorek14:00 - 18:00
Środa13:30 - 18:00
Czwartek14:00 - 16:00
Piątek
Sobota17:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.