Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Poznań (Górczyn)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język japoński25 - 35 / 60 min

Anna C

Opis ogłoszenia

Mam na imię Anna i jestem studentką japonistyki. Japonią interesuje się dosłownie - od zawsze. Jak byłam dzieckiem zawsze powtarzałam, że kiedyś zamieszkam w Japonii. Kocham dualizm kulturowy Japonii oraz najbardziej - język. Ta melodyjność, rytmiczność i emocjonalność językowa bardzo mnie urzekła. Studiuję język japoński na uczelni oraz pobieram "korepetycje" od mojego chłopaka,który jest Japończykiem.
Głównymi językami jakimi się komunikujemy jest język angielski i japoński.
Język angielski też nie stanowi dla mnie problemu. Maturę z języka angielskiego zdałam z wynikiem 94% , codziennie uczę się nowych i coraz bardziej zaawansowanych słów, a i też mam styczność z tym językiem codziennie.
Kocham prace z dziećmi ! Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz ukończony kurs animatora zabaw dla dzieci.
W mojej metodzie nauczania języków stosuję dużo zabawy, rysowania, kolorowania, śpiewania oraz różne interesujące ciekawostki. Efekt takiego nauczania znam z autopsji ponieważ sama stosuję ową metodę we własnym uczeniu się.
Jeśli mają Państwo jakieś pytania, proszę śmiało mnie zapytać. Postaram się wszystko jak najklarowniej wytłumaczyć :)
Dziękuję i pozdrawiam,
Anna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.