Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Udzielę korepetycji z kształcenia słuchu, zasad muzyki, czytania nut głosem, harmonii klasycznej, form muzycznych, audycji muzycznych, historii muzyki klasycznej i kompozycji muzycznej.

Jestem z wykształcenia teoretykiem muzyki oraz kompozytorem. Obecnie uczę przedmiotów teoretycznych w Szkole Muzycznej II st. 7-letnie doświadczenie pedagogiczne zdobyłam ucząc dzieci, młodzież i dorosłych od 9 do 45 roku życia. Przez 2 lata pracowałam również w międzynarodowej szkole posługując się wyłącznie językiem angielskim.

Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie dobierając ćwiczenia do jego/jej potrzeb. Ze swojej strony mogę zagwarantować wszelkie materiały dydaktyczne, ćwiczenia, nagrania, a także zaangażowanie oraz naukę w miłej, kulturalnej atmosferze.

Oferuję korepetycje na wszystkich poziomach trudności. Lekcje wyceniam od 50 do 130 zł w zależności od stopnia zaawansowania, potrzebnych materiałów, czy kosztów dojazdu do ucznia.
Przykładowo:
45 min - 50 zł
60 min - 60 zł
90 min - 100 zł
120 min - 130 zł

Lekcje online odbywają się na Skype (np. 60 min tygodniowo  - wykonywanych pod moją pieczą - zadań online + pakiet materiałów do samodzielnego doskonalenia umiejętności + mój feedback)

Możliwy jest kontakt mailowy między lekcjami.

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia pierwszej lekcji. Pozdrawiam :)

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 06.2005
Szkoła Muzyczna II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
skrzypce
10.2005 - 07.2012
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego
Magister
kompozycja i teoria muzyki
Kursy i szkolenia
.
kursy kompozytorskie - SYNTHESIS w Radziejowicach
.
Szkolenia dla nauczycieli szkół artystycznych CENSA
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
szkoła muzyczna II stopnia
nauczyciel zasad muzyki, kształcenia słuchu, harmonii klasycznej, historii muzyki klasycznej, form muzycznych
09.2013 - 06.2015
nauczyciel
nauczyciel muzyki w międzynarodowej szkole - IB Wrocław International School

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Pani Ania jest wspaniałą nauczycielką. Do ucznia podchodzi w bardzo indywidualny sposób przez co jej ćwiczenia i uwagi są bardzo trafione. Posiada ogromną wiedzę z zakresu teorii oraz historii muzyki przez co lekcje z nią są nie tylko przyjemne lecz także bardzo pożyteczne. Serdecznie polecam Panią Anie!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Pani Ania jest wspaniałym nauczycielem! Dzięki niej dostałam się na akademię muzyczną bez ukończenia szkoły muzycznej drugiego stopnia. Pani Ania posiada bardzo dużą wiedzę i cierpliwość. Dostarcza tez wiele materiałów do nauki. Z czystym sumieniem polecam każdemu !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.