Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

I offer Polish language lessons for foreigners. Grammar and conwersations. I have one year of experience as a teacher for foreigners. I speak english. Lessons take place in the center of Wroclaw. I provide all the didactic materials. Before lessons I send you material on email.
Cost: 50zł/1h
My phone number: 504 062 469
Anna

Oferuję korepetycje z języka polskiego dla cudzoziemców. Gramatyka oraz konwersacje. Mam roczne doświadczenie w nauce cudzoziemców. Mówię po angielsku. Lekcje odbywają się w centrum Wrocławia. Zapewniam wszystkie materiały do nauki języka. Przed lekcjami wysyłam materiały na e-mail.  

Koszt: 50 zł za godzinę 

Mój numer telefonu
504 062 469

Anna

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.