Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Pruszków
Nadarzyn
Otrębusy
Michałowice
Warszawa (Śródmieście +7)
Podkowa Leśna
Komorów
Milanówek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 90 / 60 min

Anna S

Opis ogłoszenia

HEY! I’m Anna !

Jestem absolwentka Amerykanistyki (UW) oraz studentką Sustainable Development (czyli Zrównoważony Rozwój). Z chęcią pomogę tobie lub twojemu dziecku w nauce języka angielskiego! (więcej o mnie na profilu)

ZAJĘCIA REGULARNE OD PAŹDZIERNIKA 2020 (LISTOPADA EXAM PREP)

Oferuję zajęcia dla mlodzsych (9-11lat), młodzieży (12-22lat) oraz konwersacje dla najstarszych (18+).

COVID-19:  Ze względu na sytuacje epidiomologiczną zalecam zajęcia online lub półinternetowe. W przypadku zajęć stacjonarnych będę nosić maseczke dla bezpieczeństwa swojego, ucznia i naszych bliskich. #staysafe #stayalert

          PIERWSZE POKAZOWE ZAJĘCIA (40MIN) FREE

przedziały cenowe:            ONLINE: 50-70zł/lekcja
                                          60min: 40-70zł
                                          90min: 35-90zł
ZNIŻKI!
5% rodzinna (rodzeństwo, rodzice, ciocia, wujek, kuzyn etc)
5% pakiet 8 zajęć
20% jednorazowo i stała 5% za polecenie znajomym
zniżki łączą się co oznacza nawet do  -15%  
(kiedy placi się za 8 zajęć z góry dla wszystkich członków rodziny i poleciło się znajomemu, który też zdecydował na zajęcia u mnie)

Nauka przez zabawe dla najmłodszych (9-11lat)
1os. 45min (opcja tylko 2xtyg): 50zł  60min: 60zł
2-3os. 45min (opcja 2xtyg): 30zł/os  60min: 40zł/os

Uważam, że wkuwanie zasad gramatyki i słowek dzieciom nie ma sensu. Sama jak byłam w tym wieku próbowałam zapamiętać wszystkie zasady, a one tylko mi kręciły w głowie i powodowało że robiłam błedy. Wierzę, że uczeń bardzo dobrze osłuchany zrobi (prawie/) bezbłednie zadania nie znając tych wszystkich regułek. Dlatego osobiście najmłodszych uczę przez gry  i inne ciekawe aktywności oraz czytanie książek (z których sama uczyłam się czytać), co pomaga szybko oswoić język i w końcu nim się posługiwać. Praca domowa raczej będzie w formie krzyżówki, gry w bingo czy obejrzenia video etc. bo wystarczająco cieżkiej pracy domowej dzieci mają z szkoły. Pomogę też jeśli są problemy z szkolną pracą domową. Zależy mi też by rodzice brali udział w pomaganiu nauki (np. dopilnowania że dziecko posłuchało słuchanki czy grali razem w bingo) by wynik w nauce był jeszcze lepszy.

Nauka młodzieży (12-22lat) Indywidualny program (do B1)*_
1os. 60min: 70zł 90min: 80zł (70zł przy 2xtyg)
2-3os. 60min: 40zł/os   90min: 50zł (35zł przy 2xtyg)
ONLINE: 50zł/os
Tutaj stawiam przedewszystkim na rozmawianie  (staram się by lekcja w 100% była w języku angielskim), które niekoniecznie jest trenowane w szkole; nauke tych przydatnych słówek i zwrotów no i może odrobine niezbędnej gramatyki ;)
Prowadzę indiwidualne i elastyczne podejście do każdego ucznia/uczennicy/uczniów wg. ich zainteresowań i poziomu znajomości języka. Już przed pierwszymi zajęciami proszę o wypełnienie kwestionariusza o zainteresowania, oczekiwaniach i gustów muzycznych/filmowych. Wprowadzam zagadnienia, problemy, tematy które są na czasie i z życia prawdziwego np. zmiana klimatu, podróżowanie.. By ułatwić przyswajanie wiedzy często do nauki wykorzystywane są materiały online, popularna muzyka, seriale i filmy (raczej amerykańskie), krzyżówki, skreślanki..

EXAM PREP (12-18lat) czyli przygotowanie do egzaminów
-ósmoklasity
-matura podstawowa/rozszerzona
-wstępny do liceum dwujęzycznego
90min
ONLINE: 70zł (przy 2xtyg 50zł )
1os: 90zł (przy 2xtyg 70zł2-4os: 50zł/os ( 40zł przy 2xtyg )
Zajęcia (zalecane 2xtyg) skupiające się na przygotowaniu do egzaminu. Pierwsze cztery zajecia skupiaja się: sprawdzeniu poziomu znajomości języka (1), ustalanie indiwidualnego celu i jak do niego dojść oraz ustalenie zasad zajęć (2), porady jak zarządzać czasem (3), sprawdzenie jak daje uczeń rade z przykładowym arkuszem bez przygotowania (4). Pierwsza część lekcji to konwersacja i szybka powtorka z poprzednich zajęć, następnie omawianie danej cześci gramatyki/zagadnien/rodzaju zadań, a na koniec wspólne robienie egzaminów z poprzednich lat oraz zadania w podobnym stylu. Podczas zajęć pokazuje sposoby ułatwiające przyswajania wiedzy (duża część używając internetu), metody na "czytanki", listeningi na egzaminie oraz porady jak dobrze napisać prace pisemna na tych egzaminach. Oprócz tego dzienne 10-20min zadania na 5 dni w tygodniu. Tak jak  wyżej by ułatwić przyswajanie wiedzy często wykorzystywane są zadania online, popularna muzyka, seriale i filmy.

Konwersacje dla młodzieży i dorosłych (do B2)
45/60min  1os: 60zł   2-3os: 30zł/os
ONLINE: 50zł
Prowadzenie konwersacji na temat artykułu, podcastu, serialu itp. na tematy jak CV, różnic akcentów angielskich, kultura korporacji, fake newsy czy ostatnie wydarzenia na świecie. Materiały czytane/odsłuchiwane przed lekcją lub w trakcie zajęć. Podczas rozmowy, jeśli to potrzebne poprawianie wymowy czy wprowadzenie nowych przydatnych słówek. 

Zapraszam :)

Jeśli zdecydujesz się do mnie napisać, proszę w wiadomości wpisać:
-wiek,
- poziom znajomości angielskiego
- w jakie dni, o której godzinie i w jakiej formie miałyby odbywać się lekcje
*- gdzie bym musiała dojeżdzać

A ja odpisze jeśli jestem dostępna w danym terminie :)

*  Dopłata +10zł  dla Nadarzyna, Brwinowa, reszty dzielnic Warszawy oraz kiedy miejsce zajęć jest ponad 15min piechotą od stacji WKD (taka opłata "klimatyczna" za podjechanie samochodem w tych przypadkach). 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 04.2019
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
American Studies
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Sustainable Development
Kursy i szkolenia
02.2018
B1 DELF
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.