Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nie cierpisz nauki słówek z nudnej listy? Chcesz oglądać wiadomości po niemiecku? Chcesz w końcu nauczyć sie żywego języka niemieckiego, a nie tego z książek? Jesteś osoba wiecznie początkująca? Chcesz aby uczył cie nauczyciel z pasja? Chcesz bardzo dużo mówić na lekcjach? Chcesz rozumieć Niemców? A nie tylko nudne, powolne nagrania z książek? Nie wiesz co to Dativ? To jestem idealna nauczycielka dla ciebie. OFERUJE codzienny plan nauki! Ze mną nauczysz sie mówić bez bariery językowej! Zapraszam do mnie na zajęcia i do przeczytania opinii moich uczniów po współpracy ze mną Hallo! Nazwam sie Ania i kocham ponad wszystko moja najwieksza pasje jaka jest niemiecki. Posługuje sie językiem niemieckim od 14 roku życia. Mowie w 4 językach. Chciałabym cie nauczyć jezyka niemieckiego. Skończyłam nawet dodatkowe kursy językowe w Berlinie na poziomie C1. Do tego mam zdany certyfikat na poziomie C1 i C2. Na codzień porozumiewam sie z Niemcami. Pracuje w Niemczech, zyje na codzień w Berlinie. Ze mną pokochasz język niemiecki. Do każdego ucznia podchodze indywidualnie. Ze mną zdasz maturę na 100%. Zajęcia prowadze online. Oferuje:-KONWERSACJE na każdej lekcji-oglądanie wiadomości, seriali + zadania do tego-słuchanie podcastów + układanie własnych zdań z nowymi słówkami-czytanie książek po niemiecku-tłumaczenie piosenek -naukę niemieckiego od poziomu A1, od samych podstaw-nauke na każdym poziomie-EFETYWNE KURSY DO MATURY-przygotowania do matur ustnych-przygotowanie do egzaminów szkolnych -przygotowania do pracy w Niemczech

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 17:00
Wtorek06:00 - 17:00
Środa06:00 - 17:00
Czwartek06:00 - 17:00
Piątek06:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Viadrina Universität
Internationale Betriebswirtschaftslehre
Kursy i szkolenia
07.2019
C1 Zertifikat
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.