Natalia Anusiak

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Toruń (Rubinkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, oferuję pomoc z języka angielskiego oraz niemieckiego na każdym poziomie edukacji. Obecnie jestem studentką filologii germańskiej i mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji wielu osobom, które poprawiły swe oceny i osiągnęły zadowalający poziom. Zapewniam materiały, rzetelność i zero presji - co jest najważniejsze przy nauce języka. Przygotowuję również do matury i egzaminów - tych poprawkowych też. Dojazd do domu ucznia. Wrazie pytań proszę o kontakt przez telefon 799149899

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 września 2018

Pani co prawda oddzwania, umawia się a później nie przyjeżdża na lekcję, nie odbiera telefonów. Ma drugie konto na OLX pod innym imieniem- dziwne. Zmarnowany czas. a podejście tej Pani jest dziecinne i mało dojrzałe. Wystarczyło odwołać lekcję nawet SMS-em. Nie polecam!!!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.