Natalia Anusiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Toruń (Rubinkowo)

Natalia Anusiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Natalia Anusiak

O mnie

Cześć!

Aktualnie studiuję germanistykę i jestem szcześliwą studentką udzielającą korepetycji z języka angielskiego oraz niemieckiego. Jest to moja pasja i z tym chcę wiązać moją przyszłość. Można się ze mną dogadać - jeszcze niedawno sama byłam sama uczennicą. Nauczam od podstaw ale również pogłębiam wiedzę i pomagam w rozwiązaniu egzaminów, testów. Przygotowuję też do egzaminów poprawkowych.

Pozdrawiam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 września 2018

Pani co prawda oddzwania, umawia się a później nie przyjeżdża na lekcję, nie odbiera telefonów. Ma drugie konto na OLX pod innym imieniem- dziwne. Zmarnowany czas. a podejście tej Pani jest dziecinne i mało dojrzałe. Wystarczyło odwołać lekcję nawet SMS-em. Nie polecam!!!!!!!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.