Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Warszawa (Rembertów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski25 - 40 / 60 min

Anita

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!Jestem studentką trzeciego roku kulturoznawstwa ze specjalizacjami zarządzanie kulturą oraz rzeczoznawstwo- kolkecjonerstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Od zawsze lubiłam czytać książki i interesowalam się sztuką,a lekcje polskiego były dla mnie przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem. Dodatkowo uwielbiam historię i próbuje udowodnić innym, że to nie tylko kucie dat, ale także ciekawe opowieści i anegdoty! To narazie tyle o mnie.Maturzysto!Chociaż matura powinna być już napisana, to wbrew pozorom ten przykry czas kwarantanny jesd dobry, by podszkolić swoje umiejętności. Możesz nadrobić stracony czas, aby w Twojej głowie po napisani matury panowało Wesele a nie tylko, Cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie! Zatem do dzieła! Chętnie pomogę CI w zaległościach, a także pokaże, co jest ważne i orzydatne podczas matury z polskiego. Rodzicu!Twoja pociecha ma dużo lekcji a TY nie masz siły żeby dalej rysować szlaczki i pisać cyferki? Twoje dziecko musi zrobić coś z plastyki? Nie ma problemu chętnie pomogę. Zrobimy, co trzeba, a Ty będziesz miał chwilę dla siebie! Nie mam dużego doświadczenia jako kerepetytor, jednak szkolne czasy pamiętam doskonale, sama mam 22 lata i dobrze łapie kontakt z większymi i mniejszymi uczniami. W końcu sama jeszcze się uczę :)Mieszkam w Rembertowie i na terenie tej dzielnicy mogę dotrzeć do każdego domu. Jeśli miałabym gdzieś dalej dojechać do zależy gdzie :) Zachęcam do kontaktu ! :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
05.2020 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Kulturoznawstwo
Kursy i szkolenia
.
Kurs Młodego Menadżera Kultury
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.