Anna Krawczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem aktywnym zawodowo nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej z bogatym doświadczeniem. Mam na swoim koncie dyplom magistra edukacji wczesnoszkolnej, a także przedszkolnej, wiele dodatkowych kursów i nagród zdobytych przez moich wychowanków. Jako nauczycielkę cechuje mnie duża cierpliwość, a zajęcia prowadzę w miłej, przyjaznej atmosferze.
Chętnie pomogę uczniom z problemami w nadrobieniu zaległości, pomogę osiągnąć gotowość szkolną dzieciom 5-6 letnim, popracuję z uczniem zdolnym, a także pomogę w odrabianiu zadań domowych.
Pracuję zarówno na książkach, z których dzieci korzystają w szkole, jak i na własnych materiałach dydaktycznych.
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 18:00
Wtorek15:00 - 18:00
Środa13:00 - 18:00
Czwartek13:00 - 18:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.