Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Gorzów Wielkopolski
Września
Środa Wielkopolska
Luboń
Oborniki
Szamotuły
Śrem
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Dzień dobry/Guten Tag!
Jestem nauczycielką języka niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem. 

MAM WOLNE TERMINY :)

Uczę bezstresowo, ale wymagam od moich uczniów systematyczności, tzn. spotykamy się regularnie, bo tylko taka forma nauki przynosi efekty i robimy też prace domowe.

Prowadzę zajęcia przede wszystkim opierając się na konwersacjach. Lekcje są w 100% po niemiecku. Używam języka polskiego tylko ucząc od podstaw, jeśli widzę, że coś jest niejasne. Uważam, że każdy powinen osłuchać się z językiem, dlatego poza zajęciami powinieneś też oglądać zdydaktyzowane i autentyczne filmiki, czy słuchać radia.

Stawiam nacisk na gramatykę, bo akurat w tym języku jest ona ważna. Bez tej nielubianej gramatyki ciężko jest się dogadać. Ale nie będziemy robić tylko nudnych ćwiczeń. Poza regułkami, będziemy używać gramatyki podczas mówienia.

Jak czegoś nie rozumiesz to MUSISZ mi przerywać i pytać od razu. Nie ma żadnego skrępowania, fochów i wstydu. Dopiero się uczysz i masz prawo czegoś nie rozumieć. Tak samo jak popełnić błąd.

Ja jestem tutaj dla Ciebie i po to, żeby Ci pomóc :)

Uczę przede wszystkim osoby dorosłe, które mieszkają w Polsce lub w krajach niemieckojęzycznych.

Jeśli moje metody Ci odpowiadają to dzwoń do mnie śmiało: +48531977667!  Jak nie odbieram, tzn.że prowadzę właśnie lekcje, rozmawiam z innym uczniem lub leniuchuje po pracy;))) Nie przejmuj się, oddzwonie do Ciebie najszyciej jak to będzie możliwe!

PS. Uczę w parach, bo uważam, że na takich zajęciach nauczysz się najwięcej. Mogę skupić się na indywidualnych problemach i każdy ma możliwość ćwiczenia mówienia. Nie organizuję większych grup, ponieważ stawiam na jakość, a nie na ilość.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.